Ruda z Ostravy Besceler!!!

Ruda z Ostravy Besceler!!! Originální název: Ruda z Ostravy Besceler!!!

Fragment - 2011
ISBN: 978-80-253-1346-6

Fragment (2011) 978-80-253-1346-6 160

Neuvěřitelná kniha o stejně neuvěřitelném Rudovi z Ostravy, která nadchne a pobaví každého čtenáře. "Zduř děcka, když sem zjistil, že už aji bezvyznamne zpěvačky, uklizečky nebo kuchařky maji knihy svojich (kratkých) paměti, tuž mě to dožralo! Bo sem, kurde, též celebryta! No ni? Držite v rukach moju knihu, kera je neopakovatelna, bo je prvni na světě kompletně v hadečku a navíc aji ve 3D. Kromě šiřky a vyšky ma teš nevidanu hloubku, ačkoli, a to tu přiznavam otevřeně, vyznačuje se do jiste miry aji plytkosti zapisu." (Založil/a: Topolos)

Michal Kavalčík Michal Kavalčík
*13.06.1975

Deamoon
  27. 7. 2012, 20:14
vtipný , člověk toho o něm hodně slyší tak sem se vydal na akci kde vystupoval a dostal sem možnost si to koupit i s podpisem tak sem neváhal vim že v budoucnu toho nebudu litovat :-)
madsteve
  6. 3. 2012, 9:33
Kniha občas vtipná, ovšem četla se mi velice těžko (tím myslím s nechutí a pomalu). Ač mám tohohle chlapa rád, byl jsem opravdu zklamán.