Probuzená

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Knižní klub - 2011
ISBN: 978-802-423-302-4

Knižní klub (2011) 978-802-423-302-4 368

Zoey a její strážce Stark se vrátili z onoho světa, ale nemají sílu ani chuť odjet z bezpečného, magií prostoupeného ostrova Skye a čelit dalším intrikám zlé velekněžky Neferet a nesmrtelného Kalony. Temnota však nespí, naopak získává na síle a chystá se příznivcům Světla zasadit další smrtící úder. A když v tulské Škole noci dojde k nejhorší možné tragédii, Zoey už se nemůže dál skrývat. Čeká ji kruté probuzení… Osmé pokračování veleúspěšné série. (Založil/a: Nnelly)

PeťkaW.
  25. 9. 2015, 13:38
Autorky začínají vařit z vody a tento díl na mě působil tak, že nevěděly, co s ním. Děj je nastavovaný, zbytečně protahovaný a spousta částí by se dala vypustit nebo alespoň o hodně zkrátit. Rozhodně jsem z Probuzené neměla tak dobrý pocit, jako z předchozích dvou dílů, které byly v sérii nadprůměrné. Castovic holky začínají všechno zbytečně komplikovat a vypadá to, jako by se kolikrát samy zamotaly do vlastních spojitostí a vytvořených souvislostí. Ve výsledku pak některé věci vůbec nedávají smysl, nebo nejsou absolutně vysvětlené. No, do dalšího dílu jdu s trochu rozpačitými pocity...
Wajny
  25. 11. 2014, 14:02
Po dvou slibných dílech jsem čekala, že i tento díl bude dobrý, bohužel se z něj stal pouze slabý průměr. Tento díl postrádá napětí a pořádný zvrat. Pomalu mě začíná štvát postava bohyně Nyx, která sice dává všem svobodnou vůli, ale na druhou stranu skoro do všeho zasahuje. Když už zasáhne, tak ať to dělá alespoň pořádně! Nejvíce jsem zvědavá na vztah Stevie Rae a Refaima a jak to bude s býčím chlapcem, ale pokud se opět zamiluje do Zoey a ona si bude muset vybírat mezi "Heathem" a Starkem, tak to potěš :D
Blondie
  7. 9. 2012, 10:48
Už to začíná být trochu nuda... Neferet přesvědčí radu a chvíli zase hraje hodnou, Zoey pro změnu zase skoro nikdo nevěří. Pak jí ale zase uvěří a bla bla bla. Ale pořád se to naštěstí dá číst.
Angel_1
  26. 3. 2012, 2:09
Dnes jsem si chtěla přečíst jen pár stránek. Nakonec z pár stránek je 80 :-) Nevim co budu dělat do července než vyjde další díl :-(