Až tak moc tě nežere

Až tak moc tě nežere Originální název: He's Just Not That Into You

Metafora - 2005
ISBN: 978-80-7359-215-8

Metafora (2005) 978-80-7359-215-8 167

Autor i autorka téhle novátorské knížečky mají k sexu a milostným záležitostem opravdu blízko. Oba totiž spolupracují na mezinárodně oblíbeném televizním seriálu Sex ve městě. Greg je jeho konzultant a Liz scénáristka. A v čemže spočívá jejich převratný nápad? V názoru, že v problémech s láskou a s muži by dámám neměly radit kamarádky, ale zase jen a jenom muž, protože ten se přece v chlapské mysli vyzná ze všech nejlíp, že ano? Greg proto s otevřeností, mnohdy zábavnou, mnohdy šokující, odpovídá na dotazy poznání chtivých slečen a paní a uvádí na pravou míru nejčastější mužské výmluvy. Nevolá? Vykládá, že by se nerad vázal? Zalistujte a dozvíte se, co se za tím doopravdy skrývá. Že u toho občas padne nějaké to peprnější slůvko a že o legraci nebude nouze, netřeba snad ani podotýkat (Založil/a: Knapcova)

LiaFee
  9. 12. 2016, 16:28
Pro mě asi trochu mimo, ale věřím, že se najdou lidé, kterým tato knížka může celkem dost pomoct. My se s kamarádkou aspoň pobavily a připomněly si, jaké jsme úžasné a jedinečné ^^
Medvědi Nespí
  7. 6. 2016, 16:19
Začátek knihy je dosti přínosný, alespoň pro mě byl. Občas je dobře si něco takového přečíst. Určitě doporučuji jako oddechové nenáročné čtení na cesty.