Nymfomanky z Rocky Flats

Originální název: The nymphos of Rocky Flats

Levné knihy KMa - 2011
ISBN: 978-80-7309-914-5

Levné knihy KMa (2011) 978-80-7309-914-5 294

Felix Gomez byl nasazen jako americký voják do bojů v Iráku. Při jedné nešťastné operaci způsobil smrt několika nevinných Iráčanů, mezi nimi i malého děvčátka. Výčitky svědomí ho pronásledovaly tak neodbytně, že začal zoufale toužit po trestu, kterým by odčinil svůj omyl a dosáhl odpuštění. Místo toho ho potkalo hrůzostrašné prokletí - kousnutí tajemného cizince z něj udělalo nemrtvého, který nemůže skoncovat se svými vzpomínkami. V civilu se Felix živí jako soukromé očko, o to více ho překvapí pozvání do střeženého areálu ministerstva energetiky, který každý zná jako Ústav pro environmentální technologie Rocky Flats. Ještě nedávno celé zařízení sloužilo k jinému účelu, a sice k vývoji jaderných zbraní. Nyní se ústavem šíří prapodivné infekce, která z nakažených zaměstnankyň dělá neukojitelné nymfomanky. Přijde upír na kloub celé té choulostivé záhadě? A neriskuje tím příliš? Kdo je vlastně lovec a kdo kořist? (Založil/a: any08)

i-infinite
  19. 8. 2012, 12:21
Knihu mi ze srandy koupila kamarádka. Ze začátku mi přišla fajn, ale pak jsem zjistila, že takhle překombinované dílo, jsem snad v životě neviděla. O nymfomankách je tam minimum, jsou tam upíři, najednou dryáda, pak se objeví lovci a najednou UFO. Poslední dvě kapitoly jsem ani nedočetla.