Zoya: Boj afghánské ženy za svobodu

Zoya: Boj afghánské ženy za svobodu Originální název: Zoya´s story

Skutečný příběh afghánské ženy, která se s nasazením vlastního života pustila do tajného boje proti Talibanu a náboženskému fanatismu.... (oficiální text distributora) (Založil/a: Muficek01)

Ducii
  30. 10. 2016, 13:20
Zajímavý pohled na důležitý aspekt afghánských současných dějin. Není to ani tak příběh jedné ženy jako náhled do fungování organizace, o níž jsem toho zatím moc netušila. Mám trochu pocit, že jejich úsilí je marné, ale kdo ví, třeba jednou přinese své ovoce.
iveta13
  29. 1. 2013, 6:26
Reakce na příspěvek Muficek01
Nic moc se tam nedělo???Copak už jsme dnešní dobou tak opilí,že nám přijde zákoné znásilňování žen i dětí,bičování,podřezávání hrdel,sekání hlav,rukou i nohou jako NIC MOC???A takové to tresty čekaly na lidi,co jen chtěli např.naučit se číst,chodit po ulici bez hadru přes obličej,pracovat a tak obstarat jídlo pro děti,nebo se jen z důvodu nemoci nechat ošetřit lékařem...to je NIC MOC????Co tak strávit delší "dovolenou" v této oblasti za úplně stejných podmínek???NIC MOC...hmmmm!!!Šlo o skutečný příběh,ne o lacinou fantasmagorii,a to samo o sobě je už DOST.
Muficek01
  19. 10. 2011, 18:12
Děj mě moc nezaujal, nic moc se tam nedělo.