Peří v průvanu

Peří v průvanu

Moba - 2011
ISBN: 978-80-243-4479-9

Moba (2011) 978-80-243-4479-9 224

Irena Podhorná je pozvaná na velkolepou oslavu, kterou na své chalupě pořádají manželé Karasovi.
Slaví dvacáté výročí svatby a současně i patnáct let existence jejich firmy. Všechno je okázalé, mezi pozvanými je řada úspěšných a vlivných lidí. Irena sama to dotáhla daleko, je uznávanou psycholožkou, autorkou řady odborných publikací a má dobře zavedenou praxi. Přesto cítí, že jí něco chybí, nemá rodinu, překročila čtyřicítku a začíná tušit, že některé věci už mít prostě nebude. Kamarádka Věra Karasová se naproti tomu tváří šťastně, její život vypadá dokonale, ale během oslav Irena zjišťuje, že věci nejsou takové, jak na první pohled vypadají... (Založil/a: romcil)

Evelýny
  2. 8. 2014, 19:37
Milé povídání o nesplněných snech, zklamání, rozchodech, ale i o druhých šancích. Jak je někdy lepší jít životem sám než žít ve vztahu, plném zloby, lhostejnosti, pokrytectví. A když neztrácíte naději, tak i o tom, že nikdy nevíte, kde si to svoje peříčko ztracených snů chytíte, byť se momentálně třepotá ve velkém průvanu. V jednom letním dni se na jedné křižovatce propojily příběhy několika lidí, aby se definitivně rozpojily nebo naopak spojily. Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne, donutila mě přemýšlet a takové knihy mám ráda.