Osvěžení pro duši

Osvěžení pro duši
Originální název: Vita è tutto quello che abbiamo

Portál - 2012
ISBN: 978-80-262-0103-8

Portál (2012) 978-80-262-0103-8 88
Portál (2005) 80-7367-036-4 86

Soubor laskavých příběhů populárního autora Bruna Ferrera navazuje na řadu příběhů Příběhy pro potěchu duše, Paprsek slunce pro duši a Živá voda pro duši a dalších. V krátkých obrazných podobenstvích i příbězích z reálného života nahlédneme do světa lidí, v němž má hodnotu především to, co je neviditelné: lidský vztah, pevné přátelství, schopnost obětovat se pro druhé a krása srdce. Knihu lze číst jako duchovní četbu, slovo před spaním, ale je možné ji také věnovat jako dárek přátelům. Cílová skupina: rodiče, vychovatelé, milovníci narativní spirituální literatury. Autor B. Ferrero, salesiánský kněz, je ředitelem turínského nakladatelství ELLEDICI. Sestavil mnoho souborů příběhů určených k zamyšlení i obsahujících moudré poučení. U nás se velkým zájmem setkaly jeho knihy Příběhy pro potěchu duše, Další příběhy pro potěchu duše (Portál 1997), Paprsek slunce pro duši (Portál, 2000), Živá voda pro duši (Portál, 2001), Vánoční příběhy pro potěchu duše (Portál, 2003). (Založil/a: Bonolennes)