Růže a slzy

Růže a slzy Originální název: Růže a slzy

Baronet - 2003
ISBN: 80-7214-532-0

Baronet (2003) 80-7214-532-0 343

Kniha vypráví o nelehkých osudech mladé ženy Heleny,o radostech,prohrách a bolestech,které ji provázejí životem. (Založil/a: Rosie5)

olla
  5. 8. 2014, 22:41
Tuto knihu ještě s jednou nazvanou Bolest lásky (obě od stejné autorky), jsem kdysi obdržela darem, tak jsem si řekla, že je tedy přečtu, ačkoli toto není můj žánr. Musím říci, že obě byly velmi slabé, ta Bolest lásky ještě horší než Růže a slzy. Naprosto nereálné, blbě napsané a jak píše uživatel pove víceméně nelogické. Jedna hvězdička je ažaž
pove
  31. 12. 2011, 17:42
Nic moc, čistě ženské čtení, ale tak nějak divně zpracovaný příběh. Pokud má být hlavní myšlenka v podstatě o domácím násilí, o utrpení mladé ženy lapené láskou k jinému muži než manželovi, její těhotenství, vystřízlivění a vše až do "konce" (nebudu samozřejmě prozrazovat), asi by mě více zaujalo prostě jiné zpracování. Snad i jinak volená slova, občas mi iks odstavců přišlo zbytečných, něco i nelogické. Ke knize se nevracím, nezaujala mě, a to problematiku domácího násilí mám celkem slušně nastudovanou.
Balda
  27. 10. 2014, 12:24
Růže a slzy se mi četly dobře, mně zaujala, autorka jako vždy píše na "temné" téma, ale zpracované je to hezky. Četla jsem asi třikárt a určitě se k ní ještě vrátím.
FP
  6. 9. 2014, 12:51
Kniha se četla příjemně, téma mi bylo docela blízké, znám podobný smutný případ z blízkého okolí a myslím, že jich je strašně moc. Jsem ráda, že se o tom píše. Od téhle autorky jsem četla už víc knih a taky se mi líbily, ale vyzkouším i další. P.