Cesta k lásce

Cesta k lásce

Cesta - 2010

Cesta (2010) 148

Cesta k lásce pojednává o svobodě, kterou člověk získá odproštěním se od některých nesprávných forem lásky, a tak pozná lásku skutečnou.
Jednotlivé kapitoly jsou uvozeny úryvkem z evangelia, ovšem v příbězích jde o pochopení vnitřních pocitů čtenáře, o rozeznání skutečných pocitů od naučených a vnucených, případné náboženské úvahy či poznámky vyplývají nenuceně na povrch a nejsou nijak závazné. (Založil/a: Karps)

vladislaus
  29. 10. 2013, 17:10
Pokud tuto knihu dostanete do ruky a dokonce dočtete musíte se rozhodnout. Budete dál žít v egu jako 99 % ostatních ? Vždyť je to většina, musí mít pravdu ne ? Silnější vítězí, darwinismus přece platí. Nebo jít cestou lásky a inspirovat se touto knihou.
Blueberry
  29. 8. 2014, 21:29
I přes to, že je tato kniha neohodnotitelná - uděluju pět hvězdiček. Osobně cítím, že moudrost, kterou předává dál, není možné nikterak snížit či povýšit. Ona prostě je taková jaká je...
alpinka
  3. 9. 2015, 21:33
Tématicky, obsahově skvělá knížka, ke které stojí za to vracet se. Jen se mi nečetla tak lehce jako některé jiné, podobně obohacující knížky. Neustálé opakování, jindy běžně přínosné, mě v tomto případě naopak docela zamotávalo.