Proč muži nedokážou dělat více věcí současně a ženy neustále mluví

Proč muži nedokážou dělat více věcí současně a ženy neustále mluví Originální název: Why Man Can Only Do One Thing at a Time and Women Never Stop Talking

Alman - 2003
ISBN: 8086135381, 9788086135380

Alman (2003) 8086135381, 9788086135380 123

Zapomeňte na vše, co se říká o rovnosti obou pohlaví! Muži a ženy nejsou stejní. Přijmete-li toto tvrzení za své, budou vaše vztahy s příslušníky opačného pohlaví spokojenější, radostnější a trvalejší.
Mezinárodně uznávaní znalci vztahů mezi muži a ženami a autoři bestsellerů Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Proč muži lžou a ženy pláčou shrnují v této provokativní a veselé knížce to nejlepší z poznatků z oblasti výzkumu mozku a radí nám, jak si užívat šťastných a harmonických vztahů s opačným pohlavím. (Založil/a: Zíza)

Bloodym
  5. 12. 2013, 11:54
Název knížky se mi jako předchozí zamlouval a pobavil mě. Ovšem s obsahem oproti jejich jiných knihách je to slabší. S něčím jsem souhlasila, s něčím ne. Ale ani z poloviny jsem se nebavila jako u jejich jiných knížek.