Sonea: Vyslancova mise

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Zoner press - 2011
ISBN: 978-80-7413-115-8

Zoner press (2011) 978-80-7413-115-8 368

Jak se žije černé čarodějce několik let po bitvě, již vyhrála, ale v níž přišla skoro o všechno? Na napínavou Trilogii o černém mágovi navazuje neméně dobrodružná Trilogie Zrádkyň. Sonea rozhodně ještě neřekla své poslední slovo… Život plný dobrodružství a hrdinských činů – přesně to očekává okolí od Lorkina, syna černé čarodějky Soney a Akkarina, bývalého nejvyššího lorda. Proto když se mladému čaroději naskytne příležitost stát se asistentem Dannyla, nového velvyslance Společenství čarodějů v Sachace, neváhá a o místo se uchází. V zemi černých mágů mu však může hrozit a hrozí nebezpečí. Byli to totiž právě Sonea s Akkarinem, kteří porazili armádu sachakanských ichanů, kteří kdysi napadli Kyralii. Budou se chtít rodiny poražených mstít? (Založil/a: Dragita)

Eventful
  20. 6. 2012, 18:27
No...teď jsem to dočetla a už se nemůžu dočkat dalšího dílu...:) Trudi opět nezklamala...Doporučuji si předtím přečíst Tesii, abyste byli více v obrazu :)