Nekroskop II - Vampýři!

Nekroskop II - Vampýři!
Originální název: Necroscope II: Wamphyri!

Polaris - 1996
ISBN: 80-85911-24-8

Polaris (1996) 80-85911-24-8 360

Mrtví sní své sny...
...sny, které může uskutečnit jen Harry Keogh - Nekroskop. Takové je totiž Harryho nadání: čte myšlenky mrtvých v jejich hrobech - a čte i myšlenky NEmrtvých! Jenže nemrtví přemýšlejí o věcech, při kterých stydne krev v žilách!
Georgia Bodeskuová omdlí u hrobky upíra Tibora Ferenczyho, ten se chopí příležitosti a dotkne se jejího nenarozeného dítěte. Po letech začne Julian Bodescu cítit podivné puzení najít svého skutečného otce a šířit dále hrůzné dílo. Jenom Harry Keogh, vězeň Möbiova metafyzického kontinua, ho může zastavit. Harryho problémem však je, že nemá fyzické tělo! (Založil/a: jamalka)

Richie
  21. 1. 2013, 12:40
Další děsivý upírský horor s nekroskopem Harry Keoghem v hlavní roli. Ve druhém dilu série se ještě přitvrzuje, objevují se další skutečnosti o upírech a jsou nejen velmi originální ale také patřičně mrazivé až hrůzné.
Vše směřuje k akčnímu vyvrcholení do Transylvánie ...
Satanvmixeru
  24. 5. 2015, 18:45
Lumley mi přijde jako skvělý vypravěč, i když jeho styl asi nemusí sednout každému a ze začátku jsem se do něj musel dostat. Moc se s tím nemaže a na začátku vás hodí rovnou do děje, bez nějakého vysvětlování, nebo kudrlinek to rozbalí od začátku až do konce.
Karen
  29. 12. 2014, 20:48
Tento tj druhý díl je dle mého názoru jeden z nejlepších, ovšem Nekroskop série I-VIII je zcela brilantní a díky těmto knihám jsem začala číst knihy.