Nekroskop III - Zdroj

Originální název: Necroscope III: The Source

Polaris - 1998
ISBN: 80-85911-42-6

Polaris (1998) 80-85911-42-6 352

Hrůza odjinud... Invaze z cizí dimenze! To je hrůzné samo o sobě: pomyšlení, že se příšerné bytosti kradou Zemí... Ale ještě horší noční můrou je skutečnost, že všechny jsou svou podstatou upíři!
Nekroskop - Harry Keogh prohledává nekonečné paralelní časové proudy metafyzického Möbiova kontiua, aby našel svou ztracenou ženu a syna. Přitom zjistí, že sovětští vědci náhodně otevřeli Bránu do největší noční můry lidstva. Smrtelný děs Černobylu je pouze špatným snem v porovnání s tím, co je Zdroj všech temných legend, který nyní může být dosažen každým kdo se odváží projít Branou, nebo tím, kdo se sice neodváží, ale kdo nemá na výběr... (Založil/a: jamalka)

Richie
  21. 1. 2013, 12:48
Jak vznikla rasa upírů na naší Zemi? Odkud a kdy přišli? A jsou stále mezi námi, jsou děsivou hrozbou pro celé lidstvo?
Odpovědi na tyto a další otázky se postupně odkrývají v dalším pokračování skvělé série knih o nekroskopovi Harry Keoghovi a jeho boji proti Vampírům a jejich nemrtvým sluhům.
V tomto díle je opět zcela originálně popsán jeden ze způsobů proniknutí upírů na náš svět - a tento svět má možná jedinou naději na budoucnost pouze v Harry Keoghovi!
A.N.
  24. 12. 2011, 15:32
Souhlasím s Katherine, za začátku mě kniha moc nebavila a na delší chvíli jsem ji i odložila, když jsem se k ní vrátila zaujmula mě snad ještě více než první dva díly. Uvidím jak se bude příběh vyvíjet dále zatím mě stále překvapuje.
KatherineAnna
  26. 4. 2010, 15:55
Musím říct, že začátek byl pro mě zmatený, první dvě nebo tři kapitoly mě dokonce ani nebavily. Ale chtělo to jen čas, knihu jsem si zamilovala stejně jako předchozí a následující díly.