Úplně nová mysl

Úplně nová mysl

Podtitul: Proč budoucnost patří pravým hemisférám

Originální název: A Whole New Mind, Why Right-Brainers Will Rule the Future

Ideál - 2008
ISBN: 978-80-86995-05-2

Ideál (2008) 978-80-86995-05-2 270

Právníky. Účetní. Programátory. To z nás tatínek s maminkou chtěli mít. Ale mýlili se. Pryč je doba nadvlády levé hemisféry. Budoucnost patří jinému druhu lidí s jiným druhem mysli: designérům, vynálezcům, učitelům, vypravěčům, zkrátka kreativním, empatickým, pravohemisféricky myslícím osobám, které disponují právě těmi vlastnostmi, jež oddělí ty, kdo se proderou do čela, od těch, kdo zůstanou pozadu.

Daniel Pink na základě výzkumů z celého světa předkládá čtenáři šest bytostně lidských schopností, které jsou nezbytné pro profesní úspěch i osobní naplnění a prozrazuje, jak se jim naučit.
Úplně nová mysl seznamuje čtenáře s množstvím smělých počinů – od klubu smíchu v Bombaji přes designérskou školu v chudinské čtvrti až po návod, jak rozpoznat neupřímný úsměv – a nabízí nový, provokativnípohled na budoucnost, která už se stala přítomností. (Založil/a: tvmaniak)

Daniel H. Pink Daniel H. Pink

tvmaniak
  2. 11. 2011, 16:18
Velmi neobvyklá kniha. Spousta zajímavých myšlenek a témat k zamyšlení. Jsem vděčná, že se mi dostala do rukou.