Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Nekroskop IV - Řeč mrtvých

89%
4 40
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Nekroskop IV - Řeč mrtvých
Autor:
Originální název: Necroscope IV: Deadspeak

Nejnovější vydání: (Všechna vydání)
Polaris - 2006
ISBN: 80-85911-54-X
Počet stránek: 351
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 12x v oblíbených
v přečtených 77x v přečtených
v knihovně 35x v knihovně
k přečtení 11x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Polaris (2006) 80-85911-54-X 351
Polaris (1999)

Ticho hrobu není vůbec tichem. Miliony mrtvých křičí... ale není tu nikdo, kdo by je slyšel! Na hrozivém útesu hluboko v balkánských horách se tyčí hrad Ferenczyů. Kdysi pevnost Vampýrů... Nyní se jí stane znovu, neboť Janos Ferenczy - upír a černý mág procitá z dlouhověkého spánku, mocný a zlý. Temnou magií probouzí mrtvé muže a ženy k novému životu a nelidsky je mučí. Ale Janosovu touhu po krvi křik mrtvých neuspokojuje - proto hledá živé lidi. Jeho hrůzu budící armáda oživlých mrtvých se brzy vrhne na bezmocné a nic netušící lidstvo... Bezmocné a nic netušící, neboť poté co byl Harry Keogh svým synem připraven o řeč mrtvých, zůstává nekroskop hluchý k trpícím mrtvým... a jejich varování před nadcházející hrůzovládou. Aby zachránil svět musí Harry spojit své síly a propojit svou mysl s nejmocnějším a nejhrůznějším Vampírem ze všech... Nekroskop IV: Řeč mrtvých vrací příběh zpátky na Zem a jeho hrdinu Harryho Keogha, zbaveného svých schopností, do služeb britské tajné pobočky E. Zbývá jediná cesta: pozvat ďábla do své mysli! (Založil/a: jamalka)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Richie
100% 100% 100% 100% 100%
  21. 1. 2013, 13:08
V Transylvánii opětovně povstal jeden z dávno mrtvých Vampýrů - Janos Ferenczy. Obdařený mocí probouzet mrtvé do života se chystá ovládnout svět. Moderní svět však nezná na upíří nákazu lék a vlastně ani neví, co lidstvu skutečně hrozí. Pouze Harry Keogh by mohl tuto hrozbu odvrátit, ale nejdříve musí získat zpět své schopnosti nekroskopa. A proto neváhá využít snad nejmocnějšího Vampíra na Zemi - Faethora Ferenczyho, upírského vládce, který byl sice zničen na konci II. světové války, ale jehož mysl stále přebývá v Transylvánských horách ... Harry ví, že Vampýry lze porazit také díky jejich rivalitě mezi sebou - a Janos je prokletý syn Faethora!
Vynikající čtvrtý díl série Nekroskopa - Lumley stále graduje své originální myšlenky o upírech a předkládá nám další hororovou lahůdku.