13. komnata-i slavní mohou být zranitelní

13. komnata-i slavní mohou být zranitelní Originální název: 13. komnata-i slavní mohou být zranitelní

Česká televize - 2006
ISBN: 8085005689

Česká televize (2006) 8085005689 207

Třináct příběhů z cyklu České televize 13. komnata se pokouší odkrýt "tajné komnaty" známých osobností, kterým do života zasáhl osud, ať už v podobě zákeřné nemoci, ztráty blízkých, boje s vlastní závislostí či třeba odlišnou sexuální orientací. I když to bylo často velmi těžké a síly je opouštěly, nevzdali se, postavili se problémům čelem a dokázali najít nový směr svého života. A právě v tom spatřují hlavní smysl televizního pořadu i této knihy její autoři, v lidsky otevřeném, upřímném poselství všem, kteří čelí podobným životním útrapám. (Založil/a: Ivana.S)

Jitka Saturková Jitka Saturková

vladislaus
  31. 5. 2013, 17:48
Na TV se moc nedívám, ale někdy si přečtu knihy napsané dle televizních cyklů. Z této knihy mne nejvíce zaujaly příběhy herců Krytináře a Fialové, jinak mne, ale kniha nebavila.