Cena krve

Originální název: Blood Price

Brokilon - 2009
ISBN: 978-80-86309-28-6

Brokilon (2009) 978-80-86309-28-6 302

Na počátku byla vražda. Smrt, krev, brutálně rozsápané tělo oběti. Vicki Nelsonová, bývalá policistka, v současnosti soukromý detektiv, zaslechla křik v metru, ale nestačila přiběhnout včas. Mohla jen nešťastníkovo tělo ukrýt vlastním pláštěm.
Toto lidské gesto ji zatáhlo do smrtelně nebezpečného pátrání po sériovém vrahovi, posedlému nelidskou touhou zabíjet.
Také osoba, která může Vicki pomoci, není úplně lidská. Avšak proti děsivému zlu ukrývajícímu se v ulicích Toronta jí nezbývá, než spojit síly s Henrym Fitzroyem, nemanželským synem Jindřicha VIII., čtyřsetpadesátiletým upírem. (Založil/a: Rakohammas)

Esther Darnett
  3. 12. 2013, 11:24
Kniha není špatná, ale také mě nijak zvlášť nenadchla. Je to trochu předvídatelné a neoriginální, nic čím by autorka mě osobně nějak zaujala.
Eskarína
  16. 6. 2010, 9:53
Docela povedená záležitost. Vyprávění příběhu ve 3. osobě byla na začátku trochu facka, ale poté co jsem se začetla, už mi to tolik nevadilo : ) Oceňuji především postavy a dialogy hlavní hrdinky s Cellucim i Fitzroyem, dobře jsem se bavila ; ) Dávám 3,75* a těším se, až se ke mně dostane další pokračování : )