Hřbitov pátera Hansena

Hřbitov pátera Hansena
Originální název: The Priest's Graveyard

Metafora - 2011

Metafora (2011)

Když jde Renee Gilmoreové o život, s heroinem v žilách a zločinci za zády, objeví se muž jménem Lamont, který ji zachrání a ubytuje ve svém proskleném sídle. Jako by tu ale bylo něco podivného… Sterilní čistota, přísná pravidla. Přesto se Renee do svého zachránce zamiluje. Náhle však Lamont beze stopy zmizí a vše nasvědčuje tomu, že byl zavražděn. Renee, šílená žalem, se vydá na cestu pomsty. Brzy jde však o život i jí a právě v té chvíli jí vstoupí do cesty Danny Hansen. Kněz, jehož názor na výkon světské spravedlnosti se však běžnému pojetí poněkud vymyká. Čtenáře však ještě čekají mnohá překvapivá odhalení, než příběh pravdy a lži, lásky a nenávisti dospěje ke konci… (Založil/a: malc8k)

Ted Dekker Ted Dekker
*24.10.1962

Kacici
  3. 3. 2016, 17:22
Nemá to témeř hlavu ani patu,stokrát se zde opakují věci,které by stačily napsat jednou. Např.váha Renee. Žádné napětí jsem u čtení necítila,byla to prostě nudně napsaná kniha. Téma jako takové by nemuselo být zlé,ale muselo by to být úplně jinak napsané.