Líbej mě

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-664-6

BB art (2006) 80-7341-664-6 235

Sex ve městě pro teenagery!

Tato kniha funguje jako pomluva sama - jakmile se do ní zapletete, je těžké se jí zbavit. Nenápadně Vás to chytí a nikdy nepustí - všichni mluví jen o SUPER DRBNĚ ...

Hlavními hrdiny jsou Blair Waldorf, Serena Van der Woodsen, Nate Archibald, Chuck Bass, Dan & Jenny Humprey, jejich rodiny a přátelé.
Serena (bývalá nej kamarádka Blair) se po roce vrátí z internántní školy, na kterou z nenadání odjela, aniž by o tom někdo kromě její matky věděl, a rozvíří jinak klidný život na Upper East Side...

Podle knih je natočen stejnojmenný seriál. (Založil/a: elinka.el)

Bloodym
  5. 12. 2013, 23:58
Seriál měl něco do sebe, kvůli němu jsem se pustila do knihy. Že to bude kniha o prominentních, rozmazlených dětech jsem věděla a šla s tím toho. Ani k jedné postavě jsem ani na chvilinku nepocítila záblesk sympatie. Nehledě na to, že všechny postavy byly takové nijaké, nemastné neslané. Z dalšího dílu jsem přečetla, jen asi deset stránek, bylo to jen horší a tak jsem čtení vzdala.
Lucy Sisk
  4. 8. 2014, 18:12
První díl nebo druhý? Podle seriálu můžeme mluvit o prvním, ale podle mé prve zvolené četby, je to druhý díl.

Jestli mě čekalo překvapení jako posledně? Ano. Vyvolalo to ve mně vlnu dalšího šoku.
Raggen
  23. 12. 2011, 9:02
Na zabití času a odreagování se je to slušná kniha... Člověk vypne, nemusí nad ničím přemýšlet (až na to jestli je možné aby někdo takový jako hrdinové knihy vážně existoval ;)) a než se zorijentuje v postavách a ději, zjistí, že je dočteno...
yanniss
  28. 9. 2012, 18:41
Na sériál koukám pravidelně, proto jsem se rozhodla, přečíst knihu. Knížka mě docela zklamala, ale kdybych neznala sériál, tak se mi asi líbí. Jako oddechovka je tahle kniha super :)
Veve721
  10. 2. 2016, 19:21
Mně se to líbilo. Seriál a knižní řada se absolutně nedá porovnávat. Kdybych to chtěla srovnávat, musela bych ještě hvězdičku ubrat, protože jsem velkou fanynkou Chucka Basse, který v knížce vyzdvyhovaný není... Ale snažím se to brát jako dva různé "seriály". A bavilo mě to. Hodně. :) Taková oddychovka.
Knihovnice25
  9. 1. 2014, 21:04
Seriál byl podle mého názoru super, ikdyž taky jsem si u toho občas říkala, že je to zbytečně překombinované, ale člověk se do toho zakoukal a těšil se na další díl :). Jaká je kniha? Je dobré jí taky číst nebo je to stejné?
Heather
  24. 6. 2013, 22:18
Ačkoliv ,,teenage" příběhy mě moc neberou, celá série mě dostala zvláštním, poutavým stylem vyprávění a myslím, že bývá zbytečně podhodnocována - i díky seriálu, který narozdíl od předlohy nenabízí nic než přemrštěnou soap operu a který mě celkem zklamal. Avšak knížky pro mě budou mít vždycky své osobité kouzlo - za make-upem zbohatlických, povrchních hrdinů se skrývají skutečné duše :)
Terush Kopejsková
  27. 2. 2014, 18:08
Nevíte, kde bych mohla tuto knížku sehnat? Mám všechny knihy z této série, bohužel mi ale první díl chybí. Už nějakou dobu ho hledám různě na internetu, bez úspěchu. Pokud tuto knihu doma máte a už jí nechcete ozvěte se mi na email: t-erinka@seznam.cz
vanitywhore
  14. 9. 2011, 13:32
Pamatuju na dobu,kdy jsem četla GG snad jako jediná z okolí a nikdo mou srdcovku neznal.Pak přišel seriál-taky jej nikdo neznal..a najednou BUM!a všichni to milují.Trochu mě to zamrzelo,ale smířila jsem se. Knihy jsou určitě jiné než seriál.Psané zajímavým a originálním stylem,poutavé..Rozhodně ne pro každého.