Ty víš, že mě miluješ

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-865-7

BB art (2006) 80-7341-865-7 262

2. pokračování ságy Gossip Girl.

Vítejte v New York City v Upper East Side. Já a moji kamarádi tady bydlíme. Máme ty nejluxusnější bytečky a chodíme do chlapeckých a dívčích soukromých škol. Možná nejsme úplní andílci, ale děláme všechno pro to, abychom tak vypadali. Svou černou duši úspěšně maskujeme za ty nejlepší šaty a něžná gesta.
Nadešel čas začít vyplňovat přihlášky na vysokou školu… Nepřihlásit se na vysokou školu je varianta, která pro nás nepřipadá v úvahu ani v nouzi nejvyšší. Vždyť nechodit tam by byla ta nejhorší potupa, jakou kdy může někdo z nás zažít. Znám tady pár holek, které jsou ochotné jít přes mrtvoly. Žádný tlak a stres pro ně není nepřekonatelný. Koneckonců, kdo z nás by chtěl nastoupit na vysokou jako panna? (Založil/a: elinka.el)

Lucy Sisk
  4. 8. 2014, 18:13
Už je to tak. Propadla jsem Gossip Girl a přečetla další díl. Doslova jsem ho přelouskala za jeden den, protože se to čte samo.

Jestli tyhle vztahy mohou být i víc komplikované, na to právě spoléhám. Nic nebude tak snadné, jak se to jevilo na konci téhle knihy.
Michelle S
  2. 12. 2014, 16:14
Hmm, nečekala jsem dílo s intelektuální hodnotou, ale čekala jsem čtivost. Jak se tohle proboha mohlo stát bestsellerem?:-O Čtivé to teda nebylo vůbec, ani zábavné. A postavy byly všechny extrémně nesympatické. Seriál mám ráda, není to sice náročná podívaná, ale jsou tam krásné šaty a hezcí lidé, kteří navíc hrají mnohem sympatičtější a uvěřitelnější postavy než jsou ty v knize. Tohle prostě nemělo ani tu zábavnou hodnotu, kterou jsem očekávala...
Veve721
  10. 2. 2016, 19:19
Mně se to líbilo. Seriál a knižní řada se absolutně nedá porovnávat. Kdybych to chtěla srovnávat, musela bych ještě hvězdičku ubrat, protože jsem velkou fanynkou Chucka Basse, který v knížce vyzdvyhovaný není... Ale snažím se to brát jako dva různé "seriály". A bavilo mě to. Hodně. :)
Kittykiffy
  18. 9. 2011, 9:49
Není to dobrá knížka, ale když chce někdo (pravděpodobně holka) vážně nenáročnou knihu, nad kterou nemusí přemýšlet a má ji rychle přečtenou, proč ne :). Jinak, seriál je vážně mnohem lepší, má vypracovanější charaktery postav. Prostě kniha o typickém životě na Upper East Side.
Elizz
  29. 1. 2011, 14:56
Knížka mi přijde že je psaná jak pro magory.. Taková strašně dětsoučká jinak se mi moc líbí. Musím ale říci, že je seriál mnohem, mnohem lepší, nejvíce se mi v serálu líbí Chuck Bass, ale v knížce o něm skoro nepadla zmínka - to je pro mě velké mínus.