Nechci víc než všechno

Poprvé vydáno celosvětově: 2003

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-894-0

BB art (2006) 80-7341-894-0 255

3. pokračování ságy Gossip Girl.

Vítejte v New York City ve čtvrti jménem Upper East Side Já a moji kamarádi tady bydlíme v nepopsatelně báječných bytech a městských vilách, chodíme do těch nejlepších z výběrových škol a pomalu dojídáme sladké ovoce, které nám ještě tohle vyhlášené město může nabídnout. Podívejte se s námi do otřesného světa Gossip Girl – pojďte se na nás podívat, jak se učíme být žárliví a zrádní. Své podlé plány vymýšlíme a uvádíme v život jedině na nejdivočejších večírcích v nejlepších klubech. (Založil/a: elinka.el)

Lucy Sisk
  4. 8. 2014, 18:15
Krátké shrnutí, které mluví za vše. :-)

Blair a Serena jsou znovu nejlepší kamarádky a odjely spolu - a pro ně bohužel - i s rodinou na St. Barts. Eleanor a Cyrus tam strávili své líbanky, a také měli jedno malé překvapení pro svou rodinku. Paní Elanor Waldorf-Rose je těhotná! Blair je v šoku a není schopna se vyjádřit jinak, než že si dojde na toalety a udělá jedinou věc, kterou má pod kontrolou. Vyzvrací se.

Vanessa se pokusila vyspat s Danem, ale jeho měkké srdce na to nebylo připravené. Za to Jenny, která si užívala s Natem ve sněhu, ovšem jen do jisté míry, skončila natočená na videu, které pořizovala Vanessa pro svůj nový film. Samozřejmě se to stalo čirou náhodou, ale pak to viděli všichni, neboť se video dostalo na net.

Dan konečně přestal psát nudnou "poezii" a vrhl se na mnohem temnější tvorbu - hrubá slova nevyjímaje.

Aaron je zamilovaný do Blair, ale ona je jeho sestra. Nedává na sobě nic znát, kromě momentu, kdy nachytal nahatou Blair a svého kamaráda Milese v posteli. Blair se chtěla konečně s někým vyspat, ale Miles jí připadal poněkud nudný, a tak se rozhodla nechat toho a šla si zaplavat.

Na Silvestrovské párty se Chuck znovu pokoušel o Blair, ale ta ho poslala za snadnou kořiští - Kati a Isabel, a Chuck potom jednoduše skočil. Seriálový Chuck a knižní Chuck mají společné základní prvky, ale jinak jsou to dvě rozdílné postavy.

Aaron si všiml, že Serena je krásná, a pro ten moment zapomněl na Blair.

Jenny, která dorazila na Silvestrovskou párty na poslední chvíli, přistihla Nata a Blair v důvěrné konverzaci. Pochopila, že ji Nate nikdy nemiloval a odešla. Blair se naštvala na Nata a nechala ho ve společnosti kamarádů a trávy.
Veve721
  10. 2. 2016, 19:24
Díl od dílu je to lepší a lepší.. víc mě to baví, rychleji se to čte, připadá mi to i vtipnější... jediná věc, která mi pořád nějak přichází na rozum je, že kdy už KONEČNĚ Blair přijde o poctivost. :D Jinak jde o takovou čtivou oddychovku pro puberťáky. :)