Návraty z onoho světa - Důkazy o životě po smrti

Návraty z onoho světa - Důkazy o životě po smrti Originální název: Aus dem Jenseits zurück

Dialog - 2006
ISBN: 8086761460

Dialog (2006) 8086761460 182

Víte už, že se takzvané přízraky ocitly v centru pozornosti nedůvěřivých vědců, kteří na základě nevyvratitelných důkazů a nových fyzikálních teorií nemohou nadále popírat jejich existenci?

Anglický kvantový fyzik profesor David Bohm z Londýnské univerzity, jeden z nejvýznačnějších přírodovědců naší doby, jako první poukázal na zašifrovanou holografickou podstatu nejen celého univerza, ale též našeho vědomí.

Bohmova univerzální teorie konstatuje, že svět, v němž žijeme, se skládá z podstatně více dimenzí, než naše smysly dokáží rozpoznat.

V této vzrušující publikaci se však nehovoří jen o monstrech a zombících, které známe z filmových horrorů. Podstatou bytostí z "onoho světa" je jednoznačně zbytková psychická energie zesnulých osob, tedy naprosto neprobádaná funkce našeho vědomí, které je nemateriální povahy. Že toto zbytkové vědomí vskutku paralelně holograficky ve vnějším materiálním světě existuje, je nejen teoreticky vysvětleno, ale snesenými důkazy nezpochybnitelně doloženo. (Založil/a: nečik)