Nikdo není lepší

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-171-6

BB art (2007) 978-80-7381-171-6 256

7. pokračování ságy Gossip Girl.

Začíná jaro a životy se nám pořádně zahřívají. Všichni jdou po prázdninách na vysokou, a tak je konečně čas pořádně slavit – jako bychom s tím nezačali už dávno! Když B s N konečně přišla o panenství, nemůže se dočkat, až to bude dělat znovu (a znovu). Ale dokáže vztah mezi B a N přežít? A dostane se B konečně na Yale? Nebo ji S a N nechají samotnou a odejdou z města spolu? To všechno nám prozradí až čas, ale jedno vím jistě už dnes: ve vzduchu je cítit láska, která voní podezřele podobně jako Gucci Envy. (Založil/a: elinka.el)

Lucy Sisk
  23. 10. 2014, 18:22
Obsahuje spoiler spoiler http://lola-kiss.blog.cz/1409/nikdo-neni-lepsi

Ach ano. Je to tady. Poslední ročník střední školy, kdy se všichni dozví přijetí na své vysněné vysoké. Blair musela čekat velmi dlouho, než ji přišlo oznámení, že je přijata na Yale.

Serena, která se celou dobu plácala mezi starým já a pokusy o nové já, to nakonec rozčísla na maturitním předvečírku, kde se líbala s Natem. Blair je našla, a potvrdil se oficiální rozchod mezi nimi. A co udělala? Skočila nahatá do bazénu, ignorujíce okolí. S Natem nechodí a se Serenou nejsou kamarádky. Jedno mají společné - Yale.

Nate, který měl Blair a představoval si s ní budoucnost, to zkazil. Zase. Zhulil se, sebral otcovu loď a partů svých pařičů se zelenou zásobou, a odjeli na moře směr Bermudy. A jestli Nata doprovázela nějaká dívka? Ano, chorobná pronásledovatelka Lexie.

Vanessa si našla nového přítele - Aarona -, seznámila se s ním díky Blair, své nové spolubydlící. Jak k tomu došlo? Poslední rok vytváří nová pravidla. Eleanor nechala bydlet v hotelu, nevěděla o tom. To se ovšem dobře nevyjímá pro příchod na univerzitu, takže proč se nenastěhovat k holohlavé Vanesse?

Dan se stal zpěvákem skupiny The Raves na pouhý jeden večer, a nenahradil ho nikdy jiný než jeho malá sestřička Jenny. Jak rychle Dan vystoupal, stejným tempem spadl dolů. Ani jeho smysl pro nově nalezenou módu a péči o vlasy mu nevydržel.

Jenny je slavná a neváhá to dávat najevo. Je jí jedno, jaký bude mít malér, hlavně když se o ní mluví a půjde na svůj vysněný internát. Podpoří ji její otec Rufus?

Vidět seriál a číst knihu je jako pozorovat vodu a olej. Jsou si podobné, ale tím to asi končí. Obě jsou kapaliny, ale s různými vlastnostmi. Uvidíme, co přinesou další díly.