Nic nás spolu neudrží

Poprvé vydáno celosvětově: 2005

BB art - 2008
ISBN: 978-80-7381-189-1

BB art (2008) 978-80-7381-189-1 269

8. pokračování ságy Gossip Girl.

Střední školu už máme skoro za sebou – konečně – než se ale rozutečeme na univerzity, které jsme si vybrali, musíme toho ještě hodně zvládnout: B totiž načapala S, jak se s N líbá ve sprše. To je horká novinka! B má navíc všech pět pohromadě, takže vidí, jaký by z S a N byl dokonalý pár, je to tak? Není. Naopak, B se rozhodla pro pomstu. Ale nebojte, mám lístek do první řady. Nechme se zatím překvapit, jestli se strhne dívčí válka na úrovni, nebo něco ještě peprnějšího. Nic naplat, je čas schovat se za obrovské sluneční brýle Chanel a tiše sledovat, co se bude dít… (Založil/a: elinka.el)

Lucy Sisk
  14. 10. 2014, 7:39
Obsahuje spoiler spoiler http://lola-kiss.blog.cz/1409/nic-nas-spolu-neudrzi

A máme tady devátý díl. Řekla bych, že se bude historie opakovat, ale to bych předbíhala.

Nate má krizi, ale není to proto, že by mu došla tráva. Je smutný a ubrečený, neboť končí střední, všichni se rozutečou do různých koutů země. A jestli chodí se Serenou? Ano, ne, kdo se v tom má vyznat?

Vanessa a Dan se sešli u ní v bytě na pokec a kafe. Nakonec skončili na střeše domu, a moc toho nenamluvili, snad kromě: "Ach, ano!". A co Aaron?

V den předávání vysvědčení dál Aaron Vanesse kopačky, věděl o ní a Danovi.

Blair se rozhodla, že musí z Williamsburgu pryč, málem si vybrala nevkusné šaty od nikoho. Propána! Dostat se pryč jí pomohl Chuck.

A Jenny? S Rufusem hledají internátní školu, kde by Jenny tolerovali její průšvihy zlobivé holky. Vlastně, tuhle školu hledá Jenny. A našla ji - Waverly Prep.

Blair randí s lordem Marcusem, který ji pozval do Anglie, seznámit se s jeho rodinou. Uvidíme, co bude.

Jenny vyrazila společně s Danem na večírek maturantů. Bude nastupovat na internát, a nechce tam jít jako panna. A kdo je ten vyvolený? Nate.

Dan odmítl nastoupit na vysokou, ale Rufus to zařídil a navíc mu koupil auto.

Serena dostala roli v novém filmu, který by měla točit Vanessa s opravdovým režisérem. S Blair se udobřily, spojil je právě Nate.

Vanessa a Dan? Mají rádi sex, ale jeden druhého? Mají rádi vůbec sami sebe?