Opravdová láska

Opravdová láska Originální název: True love

Argo - 1997
ISBN: 80-7203-138-4

Argo (1997) 80-7203-138-4 197

Krátké milostné příběhy, které populární autor vybral z příspěvků svých věrných čtenářů.

Anael
  31. 8. 2012, 18:31
Nejdříve mě trochu zklamalo, že Fulghumových povídek je tam jen pár, ale nakonec to všechny příběhy vyvážily.
jatox
  11. 7. 2011, 10:12
Bohužel, tahle knížka mě docela zklamala. Povídky nebyly psaný tak čtivě, taky to vlastně většinou nepsal pa Fulghum. I když jsem se snažila to nečíst na jeden zátah, jak je doporučováno na začátku, stejně mi hodně příběhů přišlo na stejný brdo. A celkově tam prostě není to, co si představuju pod tím titulem, i když... o to ani nejde. Prostě, tak. Bylo to málo :)
Limewithmint
  21. 11. 2013, 15:24
Tuhle knížku popadnu do ruky pokaždý, když mám v hlavě nějakýho brouka a potřebuju vnýst trochu naděje do duše. Je teda pravda, že číst to na jeden zátah, tak z toho dostanu psotník. Ale když si přečtu jen pár příběhů - ten o dvojici z domova důchodců, ten o téměř nevěrném manželovi, o plechovce arašídů, lakování nehtů na nohou nebo hned ten první tak si u toho vždycky krásně popláču a všechen smutek je hnedle pryč. A proto ji pořád někomu kupuju, darovala jsem ji už asi 6x :) Balzám na dušičku...jako ostatně většina knížek Roberta Fulghuma
Ilunka
  17. 9. 2013, 22:56
I když je od autora jen pár stránek, nic to nemění na jejich kvalitě. Milostné příběhy (ač je normálně nevyhledávám) chytí za srdce snad každého a alespoň na chvíli máte pocit, že láska si může vybrat i vás. Knížku vřele doporučuju jako ohříváček při podzimních deštivých dnech.
KoKY8
  30. 3. 2016, 14:13
Je to hezká kniha ale čekala jsem více. Myslela jsem si, že se u ní chytím za srdce, povzdechnu si nebo dokonce uroním slzu ale ani jeden takový pocit jsem neměla.
PetraB
  4. 2. 2013, 12:36
Kniha je krásná,opakovaně se k ní vracím,příběhy jsou jednoduše ze života, a dokazují kolik podob má láska,ať trvá pět vteřin nebo celý život.
Fulmina
  22. 8. 2010, 21:47
Musela jsem si ji v knihovně půjčit po druhé, a když mi knihovnice sdělovala, že jsem ji četla v dubnu, jediná možná odpověď byla "Vím, jenže ona je tak krásná..." Uvnitř jsou vybrané příběhy, ty nejhezčí a nejdojemnější příběhy čisté lásky.