Smrtící polibek

Originální název: Mortal kiss

Levné knihy KMa - 2011
ISBN: 978-80-7309-724-0

Levné knihy KMa (2011) 978-80-7309-724-0 270

Když drsný Finn a okouzlující Lucas přijedou do Winter millu, život šestnáctileté Faye McCarronové se začíná pořádně zamotávat. Dva chlapci bojující o její srdce jsou jen začátek; ve městě se dějí neblahé věci. V lesích je nalezeno mrtvé tělo, motocyklový gang se potlouká po okolí a sníh prostě nepřestává padat... Něco zlého se dalo do pohybu a jedině Faye a její nejlepší kamarádka Liz to mohou zastavit. Jak teplota klesá a noci do Halloweenu se krátí, dívky musejí odhalit tajemství Winter Millu - než bude příliš pozdě! Zhlédni na Youtube.com trailer ke knize: youtube.com - Mortal Kiss by Alice Moss. (Založil/a: AninkaU)

Alice Moss Alice Moss

Rames
  9. 4. 2012, 15:17
U fantazy příběhů mám ráda pozadí děje a promyšlenost.Tato má libůstka zde nebyla ukojena ale věřím ,že se kniha může líbit někomu kdo s tímto žánrem teprve začíná.
Lucianna
  18. 12. 2014, 16:04
Pro někoho klišé. Pro mě moje SRDCOVKA. Byla mezi prvními knihami, které jsem kdy vůbec přečetla. Děj jsem si zamilovala a co bych si vůbec dovolila se nezamilovat do kluka, který je vlastně vlk ? Vůbec, ale vůbec mě nezklamala a kdybych si měla vybrat jednu knihu, kterou bych chtěla číst furt a furt dokola byla by to tahle.
Katniss Lavender
  11. 7. 2013, 16:59
Nevím co je špatného na tom, když je něco klišé. Dalo by se říci, že vše co se dá zahrnout do fantasy literatury je už ve své podstatě obrovské klišé! Všude totiž vždy bojuje dobro se zlem! Jen pokaždé jinými prostředky a s jiným koncem. Ale stejně ji čteme a milujeme. Ano, četla jsem i lepší knihy, ale rozhodně i mnohem horší. Líbí se mi snad každý nápad zahrnující zrcadla.. Mohla by se objevovat více! Také prostředí lesů a zimy přidalo něco málo k atmosféře knihy. Tuto knihu bych zahrnula do žánru ROMANTICKÁ fantasy a jako taková, mne nezklamala!
Rominka
  7. 3. 2013, 20:28
Myslím, že naprostý příklad braku, který nemá svoje ani zbla. Každý další komentář je v tomto případě naprosto zbytečný...ztracených cca 6 hodin čtení. Určitě se daly využít líp... ODPAD !
Alis
  19. 6. 2012, 18:16
Typické slovo pro tuhle knihu? KLIŠÉ. Všechno v téhle knize je jedno velké klišé. Skvělé kamarádky, co dokážou "vyřešit" záhadu? Dva znovunalezení bratři, oba zamilovaní do stejné dívky? A to oblečení - ničilo mě, jak se každé dvě minuty muselo objevit něco o oblečení, o make-upu, o stylingu,... Ale přečetla jsem, tudíž úplně hrozné to není.
AninkaU
  8. 11. 2011, 16:31
Kniha se mi velmi líbila a také mě opravdu zaujala. Děj byl opravdu zajímavý a myslím si, že je to něco podobného jako Twilight sága :) Což nemusí být na škodu, protože i z téhle knihy se stává bestseller :) Líbilo se mi to tak, že jsem to byla schopná přečíst za méně než 24 hodin :) Mladým čtenářům vřele doporučuji :)
NClar
  23. 9. 2014, 20:15
Začatek byl super, líbili se mi drobné intimnosti mezi Faye a Finnem. Mělo to hlavu a patu. Hodně věcí by ale bylo lepší předělat nebo dovysvětlit. Konec mi přišel přehnaně umělý a předvídatelný a po něžnostech, to bylo moc ukvapené. Některé věci tam byly úplně zbytečné a místo toho se mohlo dát více prostoru lépšímu zakončení. Jinak kniha celkem dobrá, spíš pro teenagerky.
Mach
  2. 2. 2012, 14:24
Tato kniha se mi strašně moc líbila,nemohla jsem se dočkat až si ji budu moct číst!!! už se těším na pokračování!!! Rozhodně doporučuji