Padlí andělé a Leviatan

CooBoo - 2011
ISBN: 978-80-7447-083-7

CooBoo (2011) 978-80-7447-083-7 416
Albatros (2011)

Aaron Corbet je celkem normální kluk, trochu samotář, sirotek s problematickou minulostí, který ale doufá, že konečně našel náhradní rodinu, přátele i smysl života. Vše se ale změní na jeho osmnácté narozeniny; začne najednou rozumět portugalštině, latině, a dokonce i svému psovi... Pak se objeví dva podivní muži, kteří mu prozradí, že je Nephilim - syn smrtelnice a padlého anděla. A tak začíná příběh plný zvratů, utrpení, andělů a odvěkého boje dobra a zla. (Založil/a: LeaLea)

Thomas E. Sniegoski Thomas E. Sniegoski
*1962

LeaLea
  12. 3. 2012, 19:53
Knihu napsal muž a na příběhu je to poznat. Podle mě to vůbec není na škodu, rozhodně je osvěžením v té spoustě srdcebolné andělské romantiky, co teď potkáte na každém kroku. Žádná velká romance, prostě dobrodružný příběh jednoho kluka, co dostal do vínku víc než všichni ostatní.
andilek666
  27. 9. 2012, 13:12
Tahle kniha mě nějak extra nezaujala, moc příležitostí jsem jí nedala, přečetla jsem sotva 20 stránek, ale radši jsem jí odložila a dala se na jinou... =o)
yanniss
  28. 9. 2012, 18:46
Kniha mi přišla jako naprosté fiasko. Doteť lituji, že jsem za ní dala tolik peněz. Ke knize už se nikdy nevrátím, protože si myslím,že měla zůstat nevydaná.
pegerren
  27. 3. 2013, 0:10
Mám rozporuplné pocity. Kniha byla nápaditá-všechny souvislosti mě příjemně překvapovali, celé pozadí příběhu bylo v celku zajímavé, logické a byl to pro mě další pohled na možnost existenci boha a andělů. Pěkně vložená ironie-boží bojovník pracujucící za blaho svého"otce" se vinnou vlastní arogance dostane na opačnou stezku (jeho schopnost vysvětlovat si znamení vlastním způsobem....). Navíc pohled muže (spisovatele) v tomto žánru je více než vzácný. Ale nečetlo se mi to moc dobře, šlo to pomalu a těžce. Tím ale neříkám, že to nebylo dobré-stojím si za kvalitou psaní pana Sniegoskiho. Právě na mě čeká 2-díl u postele a docela se těším, ale už ted vím, že když se mě na tuto knihu někdo zeptá za rok možná dva nebudu vědět "vo co go"
Luciferka
  30. 9. 2012, 10:57
Kniha Padlí andělé.. Nebyla to nejhorší kniha, kterou jsem četla, ale nebyla také nejlepší knihou :)
LuciPeci
  4. 3. 2013, 11:28
Ne že by se mi knížka přímo nelíbila, ale zhruba v půlce jsem se už nudila, přišlo mi, že se tam pořád tak nějak nic neděje a čtení jsem vzdala.
KMaaaja
  8. 4. 2012, 10:12
První díl jsem přečetla opravdu rychle. Bavilo mě to a byla jsem zvědavá, jak do bude pokračovat. Avšak druhý díl (Leviatan) mě tolik neoslovil. Přišlo mi, že se to tam moc nehodí. Do dalších dílů se nejspíš nepustim, ale přečtení nelituji.