Milenka pout zbavená

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Baronet - 2011
ISBN: 978-80-7384-474-5

Baronet (2011) 978-80-7384-474-5 556

Devátá kniha série Bratrstvo černé dýky.

Payne, Vishousovo dvojče, je ze stejně temného válečnického těsta jako její bratr. Protože je od přírody bojovnice a navíc rebelka, co se týče tradiční role Vyvolených žen, není pro ni na Druhé straně místo... a nenajde se pro ni role ani na válečné frontě.
Když utrpí zranění, po kterém ochrne, je povolán lidský chirurg, doktor Manuel Manello, aby ji léčil, jak to dokáže jen on - a zanedlouho je vtažen do jejího nebezpečného, tajného světa. Ačkoliv nikdy dřív nevěřil na tvory, kteří bloudí v noci - jako upíři -, shledá, že je víc než ochoten dát se svést výraznou ženou, jež ho poznamená na těle i na duši.
Zatímco ti dva nalézají mnohem víc než jen erotické souznění, dojde ke srážce lidského světa s upířím a Payne navíc dožene několik set let starý čin, který znamená pro její lásku i život smrtelné ohrožení. (Založil/a: nečik)

Magyana
  9. 10. 2015, 13:42
Není to špatný díl, ale na to, že je to kniha o Payne, měl daleko víc zajímaly úplně jiné postavy - konkrétně Butch a Vishous a jejich ženy. Občasný návrat ke známým hrdinům je podle mě mnohem lepší než vymýšlet neustále nové postavy.
Moreanne
  22. 6. 2013, 18:58
No, je fakt, že už se to všechno opakuje. Pokud se v téhle knize objevilo něco napínavého a zajímavého, tak to autorka totálně zabila tím, že se "to všechno vyřešilo tak nějak samo". Škoda. Ačkoli mi hlavní dvojice byla sympatická, mnohem víc mě bavila dějová linie Vishous-Jane-Butch (možná proto, že V mi byl už od začátku asi nejsympatičtější) a pak Xcore. Doufám, že ten jen tak nezmizí, s ním to ještě může být zajímavý, pokud to autorka zase něčím nezabije...
pegerren
  5. 1. 2013, 13:29
Už to není ono-né že by to bylo hůře napsané nebo tak něco, ale přece jen je to už 9-tý díl a je to pořád to samé. vždy dvojice, která se zamiluje, mají nějakou tu překážku, která se nakonec zázrakem odstraní, vázací pach, sprcha,vrčení :-) atd. Mám tuhle sérii ráda, ale už asi nebudu číst dál pokud bude pokračování-už to stačilo. Jedině co mi udělalo radost byla dějová linka s X-corem (nemám ráda bezduché-nebaví mě), ale i ta nakonec vyšuměla do prázdna-škoda.
marr13
  2. 4. 2012, 19:48
Příběh ústřední dvojice je celkem nudný, ale zapadá do příběhu a musím napsat, že pokud by se autorka nevěnovala Vishousovi a Jane,tak asi je to neužiji. Ale jinak je tato kniha velice pěkná.Mám ráda tuto sérii a vřele doporučuji.Alespoň člověk zabrousí někde jinde,než je obyčejný život.