Co jsem to proboha udělal?

Co jsem to proboha udělal? Originální název: What On Earth Have I Done?

Argo - 2007
ISBN: 978-80-7203-869-5

Argo (2007) 978-80-7203-869-5 216

Zbrusu nová kniha esejů mapuje, o čem Robert Fulghum přemítá v současnosti. Proslulý americký autor esejistických knih i románové pentalogie Třetí přání, který nemá televizi, mobilní telefon ani e–mail, si přece jen založil webovou stránku (www.robertfulghum.com), na níž pravidelně zveřejňuje ve svém deníku krátká zamyšlení nad věcmi, které ho v životě, při psaní a na cestách potkávají. Robert Fulghum vybral ty nejzajímavější postřehy, příhody a témata a upravil je pro knižní vydání v duchu knih, kterými se jako spisovatel v 90. letech proslavil.

Anael
  31. 8. 2012, 18:30
Nejvíce se mi líbí jeho povídky z Kréty. Náramně jsem se bavila a odprostila se od všech nepříjemných věcí... Fulghum prostě nezklame.
Waya90
  7. 9. 2016, 19:28
Robert Fulhum pro mě bude vždy "stoprocentní". Vtipné příběhy z autorova života, který má rozhodně co říct, i hloubka Fulghumových knih pro mě znamenají jistotu krásného zážitku při jejich četbě :-)