Komando plukovníka Brenta

Komando plukovníka Brenta Originální název: Komando plukovníka Brenta

Albatros - 1969

Albatros (1969)

Vzrušující dobrodružství skupiny příslušníků britské tajné služby, jejíž členové bojují proti nacismu.
Ve vodách Indického oceánu se odvážní muži střetávají s Japonci, ale i s nástrahami přírody, aby nakonec mohli splnit náročný úkol, jímž bylo zničení japonských vojenských i obchodních lodí, kotvících v Singapuru (Založil/a: Abakan)

jehlaspichlas
  27. 11. 2016, 20:58
Kniha se dá nazvat i cestopisem, neboť je založena na pravdivých podkladech, i když se jedná o dobrodružný román pro mládež. Četlo se to rychle ale nic závratného jsem od toho neočekával, už jak název uvádí.
Badger
  19. 3. 2016, 18:36
Na knize se mi moc líbilo ukrývání se před nepřítelem na ostrovech v Indonesii,které sebou neslo parádní dobrodružství.
Vysvětlení ke knize jinak odpovídá,chtěl sem nějaké napsat pro lidi co váhají zda si knihu přečíst---ale popisek nahoře stručně vypovídá a zbytek cesty se čtenář doví v knize.
Kniha je to moc hezká,stojí za přečtení..