Autoškola? Pohodlně!

Autoškola? Pohodlně! Originální název: Autoškola? Pohodlně!

Nezjištěno / Jiné - 2011
ISBN: 978-80-904665-1-7

Nezjištěno / Jiné (2011) 978-80-904665-1-7 272

Výukový set „AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!“ posouvá vpřed efektivnost výuky v autoškolách.
Učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky.
Výukový CD ROM pak poskytuje nekonečné možnosti učitelům při výuce i samotným žákům při samostudiu.
Tištěná část setu – kreativní učebnice, vyniká přehledností, snadnou orientaci zajišťují barevné hmatníky se symboly.
Komiksovým způsobem vedený výklad látky je doplněn velkým množstvím názorných obrázků a fotografií. Součástí publikace jsou i tzv. ostré testy včetně tabulek pro zápis
správných odpovědí a vyhodnocovacích tabulek (šablon) pro kontrolu úspěšnosti.
Nakladatelství: Agentura Schröter (Založil/a: Snow)

Ducii
  20. 9. 2015, 13:59
Kniha je velmi dobře zpracovaná, ale spoustu důležitých věcí je až na cd (především, co se oúv týčeú, které ke knize patří. Důležité věci jsou tučně popřípadě zeleně (časté testové otázky). Co mě asi nejvíce iritovalo je podivné zalomení textu. Například místo aby byla dokončena věta (důležitá věta) je tam vložen boxík, který ale klidně mohl být až o ten řádek dva níže, protože věta je ještě dokončena na téže straně, ale úplně na konci. To mě trochu rozhazovalo, že jsem musela hledat, kde to vlastně teda ráčí končit ta věta, ale jinak je to myslím velmi pěkně zpracované.
ScheRas
  26. 6. 2013, 20:18
Popravdě? Kniha mi přišla jako naprostá hrůza, nic nového jsem se nedozvěděl a ke složení zkoušky mi také pravděpodobně nepomohla. A to jsem se opravdu snažil si v ní číst.
(18%)