Šibal Keggs

Šibal Keggs Originální název: The Butler Did It

Vyšehrad - 2009
ISBN: 978-80-7021-967-6

Vyšehrad (2009) 978-80-7021-967-6 224

Deset amerických milionářů založilo na žertem myšlený návrh zlomyslného tajemníka jednoho z nich tajný fond, který má po létech připadnout tomu z jejich synů, který se ožení jako poslední. O tomto tajemství ví ovšem ještě někdo, a to komorník Keggs, který uměl vždy šikovně vyzvědět, co se děje, a využít to k svému prospěchu. A tak když nastal čas, kdy mladí mužové za hlaholu svatebních zvonů vykročí do nového života, komorník Keggs dovedně tahá za nitky a postará se, aby se každému dostalo toho, co si zaslouží.
Spletitý příběh je opět plný nečekaných zvratů, slovních i situačních gagů a vlídného humoru, jímž tento anglický spisovatel baví čtenáře již dobře osmdesát let. (Založil/a: Oskar)

Noctua
  4. 7. 2013, 12:22
Další vtipná knížka P.G.W. Musím říct, že mě tento autor baví víc a víc. Víc než šibal Keggs mě v knize sice těšily ostatní postavy, ale celek je jedna velká sranda. Anglický humor je neodolatelný...:-)