Dobrá práce, Jeevesi!

Dobrá práce, Jeevesi! Originální název: Very Good, Jeeves!

Paseka - 2009
ISBN: 978-80-7185-956-7

Paseka (2009) 978-80-7185-956-7 248

Pohromy v podobě bláznivých nápadů přátel a příbuzných, jež Bertieho Woostera zbavují klidu, není lehké odvrátit, ať už se však jedná o náhlá citová vzplanutí jeho přítele Tuppyho či strýce George, nezbednosti bratránka Thomase, myšlenku přítelkyně Bobbie Wickhamové darovat psíka tety Agáty synkovi amerického impresária nebo srdeční záležitosti Bertieho samého, na jednu životní jistotu se může Bertie bez výjimky spolehnout: důvtip a invence jeho nedostižného sluhy Jeevese si dříve či později poradí i s tím nejspletitějším problémem (Založil/a: Oskar)

Nixdorfie
  4. 2. 2012, 14:18
Miluji suchý anglický humor a tohle mi sedlo bez nejmenších výhrad. Všem milovníkům anglického humoru nemůžu příběhy Bertieho a Jeevese než doporučit. :-) (Jeeves je takový český Saturnin - ve skutečnosti prý Jirotka čerpal právě z něj.)
Millie
  3. 9. 2011, 10:49
Jednotlivé povídky mají velmi podobnou strukturu. Když už po třetí čtete, že Bertie Wooster to zvládne vlastními silami, už vám to ani nepřijde úsměvné, neboť je zcela zřejmé, co bude následovat. Nicméně jsem se u knihy velmi dobře bavila a Jeevese si zamilovala. Ideální odpočinková četba :-)