Superguru Bárta

Superguru Bárta

Podtitul: Všehoschopní

Originální název: Superguru Bárta

Zjistíte, jaké špinavé metody používají politici, aby se dostali k moci. A získáte dokonalý přehled o metodách investigativní novinařiny. Po přečtení pochopíte, proč jsou politici všehoschopní a proč je Vít Bárta superguru. Kniha je psána podle skutečných události. (Založil/a: Ticker)

vladislaus
  1. 7. 2013, 14:55
Nechápu že Bárta po všech skandálech má tu drzost stále ještě zasahovat do politiky. I dnes se o něm píše, jak krade z amerických webů fotky a dává je jako respondenty anket do svých novin. Jeden z nejhorších charakterů v naší politice.
Bloodym
  30. 11. 2013, 14:51
Člověku se při čtení kolikrát dělalo až zle. Vždycky jsem věděla, že politika je nechutná, ale tohle mě v tom jen víc utvrdilo. Obzvláště mě zaujaly kauzy kolem Jižního města v Praze, protože tam už několik let žiju na koleji.
Kebab Bursa
  8. 7. 2013, 15:47
Opět výborná Kmentova práce, už Kmotr Mrázek mě nadchnul, tentokrát ještě lepší, protože jsem celou kauzu více vnímal. Na začátku je potřeba mít štěstí na mluvící hrdlo, a pak už až do sebezničení shánět další informace a ověřovat si je. Mělo by jít o povinnou četbu prvovoličů.
schumick
  22. 6. 2014, 15:59
No, pane jo.
Politika je prostě nástroj, jak mít moc a tuto moc bez jakýchkoli skrupulí používat ke zbohatnutí. Je fajn, že to pan Bárta aspoň pojmenoval (a pan Kmenta to zvěřejnil).
Adam Walder
  4. 1. 2014, 3:22
Neskutečně čtivá a zajímavá knížka, dočetl jsem ve čtvrt na 4 v noci stylem "ještě jednu kapitolu a jdu spát". Autor má velký dar podat informace (často velice podpokličkové) výstižně a srozumitelně, bez příkras a příjemnou civilní formou. Osobnost autora vyplývající ze způsobu psaní i jeho přístup k řešení problémů se mi velmi líbil. Rovněž technické zpracování knihy včetně přílohové dokumentace je na vysoké úrovni. Bravo pane Kmento!
StepanHrouda
  1. 11. 2013, 20:14
Knihy o Mrázkovi i Svědek na zabití byly super, ale Bárta mě chytnul jako už dlouho žádná knížka, nedokázal jsem se od něj odtrhnout. Jednak ta úžasná detektivní práce a sbírání důkazů a také je to téma mnohem aktuálnější - stále mám v živé paměti ony volby a jak to potom všechno dopadlo...
Bohužel je to taky hodně depresivní čtení, člověku se dělá špatně při pomyšlení jaký obrovský peníze mizej z veřejnýho sektoru do podobnejch firem.
Vodník1913
  15. 9. 2013, 19:53
Mělo by jít o povinnou četbu nejen prvovoličů, jak píše další uživatel, ale podle mě o povinnou četbu všech občanů s volebním právem, protože je to hnus,k poblití a posrání,jakým způsobem se lze dostat do vrcholové politiky. Je krásně vidět jaké stádo ovcí se z občanů této republiky stalo. Dávám 100%