Originální název: Yoga im taglichen Leben

ISBN: 80-204-1277-8

Mladá fronta (2006) 80-204-1277-8 448
Blok (1990)
TJ Geofyzika (1988)

Systém Jóga v denním životě je ucelený systém fyzických, dechových, relaxačních a meditačních technik. Zahrnuje rovněž další speciální techniky, např. bandhy a mudry. Jóga v denním životě je vhodná pro člověka každého věku a úrovně fyzických možností. Vychází z klasické cesty jógy. Jejím cílem je pomoci člověku získat a zlepšit tělesné, duševní, sociální a duchovní zdraví a dosáhnout harmonie. Jóga je věda o těle, mysli, vědomí a duši.
Zdroj: joga.cz

Kniha srozumitelnou formou zprostředkovává všem zájemcům o cvičení jógy systém cvičení vycházející z autentické jógové tradice, avšak přizpůsobený potřebám moderního světa. Umožňuje cvičit jógu všem lidem bez ohledu na jejich věk, zdravotní stav, vzdělání, zaměstnání, kulturu a náboženství. Kniha nabízí osmistupňový systém cvičení (ásany, pránajáma, meditace, hatha-jógové krije), detailní popisy všech cviků a technik, doporučení pro osoby se zdravotními problémy, vhled do duchovního a filozofického zázemí jógy a přes 700 barevných fotografií. (Založil/a: vladislaus)

vladislaus
  18. 11. 2011, 8:54
Měl jsem tu čest být kdysi v Brně na jeho semináři jógy. Přesto, že autor je mnohými pomlouván, patří jeho systém mezi nejlepší západní metody procvičování jógy.
Romanka
  26. 3. 2015, 12:36
Na jógu chodím už druhým rokem a cvičíme právě podle této knihy. Cviky jsou určeny hlavně pro západního člověka, pro lidi co mají sedavé zaměstnání a podobně. Já mám jógu jako doplněk k jinému sportu a cvičení podle této knihy si nemohu vynachválit. Knihu si snad jednou pořídím i domů.
Nada1
  18. 11. 2011, 9:31
Podle knihy "Jóga v denním životě" cvičíme k velké spokojenosti již nejméně deset let. Kniha už vyšla v novém vydání, které má hezčí grafickou úpravu.