Massagre

Originální název: Slawter

CooBoo - 2011
ISBN: 978-80-7447-051-6

CooBoo (2011) 978-80-7447-051-6 224

Noční můry sužují Dervishe Gradyho od té doby, co se vrátil z vesmíru Demonat, ale Grubbs se o svého strýce stará a oba se pokoušejí vrátit do normálu, žít dál svůj život bez démonů. Když se Dervishovi ozve legendární producentka kultovních hororů a požádá ho, aby jí dělal poradce na jejím novém filmu, vypadá to jako perfektní výmluva proč vypadnout z každodenní rutiny a užít si trochu zábavy. Ale natáčení zasazené do městečka jménem Massagre nebude zdaleka taková idylka, jak se na první pohled zdá… Démoni jen čekají na vhodnou příležitost zaútočit a Lord Lítost nezapomíná… (Založil/a: Antonín)

kat
  5. 2. 2013, 18:02
Skvělé, úžasné, perfektní. Podle mě zatím nejlepší díl z celé série. Daleko předčil mé očekávání. Jediná výtka je, že vás ten děj tak vtáhne, že máte knížku přečtenou téměř hned :D
Kolousek8
  11. 3. 2014, 9:57
Knihu jsem měl přečtenou asi za den,možná ani ne.Opravdu mě to chytlo. A navíc po díle ,,Démon a zloděj" jsem byl rád že jsme se vrátily k Dervishovi a Grubbsovi.
Sarael
  8. 3. 2012, 16:53
Naprosto perfektní, stejně jako všechny Darrenovo knihy. Dle mého názoru z této ságy je zatím nejlepší. Je pravda, že zápletka je snadná a všechny zvraty hrozně předvídatelné, ale knize to neškodí ba právě naopak. Čtenář není zklamán, ale vítězoslavně mává knihou nad hlavou a křičí "Já jsem to říkal!".
kuburumba
  27. 11. 2011, 22:31
Děj této třetí knihy rovnou navazuje na děj první knihy. Dá se říct, že tento díl splnil očekávání ;-)