Dokonalé zdraví

Dokonalé zdraví

Zdraví je jedním z nejcennějších statků, které máme. Je základní podmínkou lidského štěstí, bez něho i největší radosti a potěšení pozbývají ceny. Proč jsme nemocní? Jaké jsou příčiny našich nemocí a hlavně jak si své zdraví udržet a jsme-li nemocní, jak se uzdravit, to jsou otázky na které kniha "Dokonalé zdraví" odpovídá jasným a srozumitelným způsobem.
Autor je zájemcům o jógu a mystiku dobře znám svými původními pracemi i překlady. Svému zaměření zůstává věren i svým pojednání o zdraví, nemocech a jejich léčení. Vysvětluje problém zdraví a nemoci na úrovni duchovní, duševní i tělesné a podává praktický návod pro každého, jak o své zdraví pečovat a zejména jak se sám účinně léčit silami, které máme všichni k dispozici.
Doporučené metody, které jsou popsány podobným a snadno pochopitelným způsobem, může provádět každý, nekladou mimořádné požadavky a umožňují, aby každý o své zdraví i léčení v prvé řadě usiloval sám.
Vydáno vlastním nákladem. (Založil/a: vladislaus)