Holky jako nitky

Holky jako nitky Originální název: Las Chicas de alambre

CooBoo - 2010

CooBoo (2010)

Mladý novinář Jon Boix dostal za úkol napsat reportáž o bývalé modelce Vanie, která však před deseti lety zmizela. Nikdo neví, zda-li je vůbec naživu. Jon se vydává po dávno vychladlých stopách a otevírá dvěře modelingového světa se vší jeho krásou, krutostí, falešným pozlátkem, splněnými sny i zmařenými touhami. (Založil/a: Lucyje)

Jordi Sierra i Fabra Jordi Sierra i Fabra

Kačiska
  20. 6. 2013, 11:23
Zajimavi pribeh podlozenny fakty .. Kniha me "natchla" spousta lidi se tematu anorexie a bulimie vyhiba :-)
polkoter
  10. 10. 2012, 16:06
Tuto knížku mi doporučila kamarádka, takže jsem byla velmi zvědavá, jaká bude. A příběh byl opravdu velmi zajímavý, čtivý a měl spád. Co mi možná trošku vadilo, bylo to, že kamkoli Jon přijel, s ním lidé chtěli mluvit, měl prostě moc velké štěstí. Jinak se mi knížka líbila.
Nikk
  3. 5. 2012, 21:21
Knížka mě dokonale v táhla do děje a musím pochválit i nakladatelství, patří mezi mé nejoblíbenější a zatím ani jednou nezklamalo. :)