Vstupenka do ráje

Vstupenka do ráje Originální název: Vstupenka do ráje

Víkend - 2011
ISBN: 978-80-7222-800-3

Víkend (2011) 978-80-7222-800-3 304

Sympatická Laura, hlavní hrdinka nového románu, má na krku takřka čtyřicítku, manžela, dvě dcery, práci, která ji vysiluje, ale docela baví, a rodinu, která ji baví a občas taky pěkně vysiluje. Laura by mohla být spokojená a šťastná. A taky je. Skoro. Až na ten stereotyp. Všechno je pořád dokola, do práce, z práce, uvařit, vyprat, vyžehlit, zkontrolovat úkoly... Navíc „víkendové“ manželství s Tomášem, řidičem kamionu, za ty roky také trošku zevšednělo, horká vášnivá zamilovanost kamsi vyprchala a ve vztahu, vlastně docela stabilním a pěkném, Lauře něco chybí. A pak se objeví o deset let mladší Marek a rázem je všechno jinak. Život i sex je tak krásný, když si ho člověk umí správně užít! (Založil/a: Kůstka)

calamity-jane
  15. 5. 2014, 16:08
Na odreagování super oddechovka, čekala jsem happy end se šťastnám návratem, a to by mě asi teda dost naštvalo, dobře jí tak!
Dominie
  15. 12. 2014, 15:53
Tahle knížka mě vážně moc bavila, a je do budoucna dost poučná. Přečetla jsem jedním dechem a byla zvědavá, co se bude dít dál, ovšem tušila jsem, že to s Markem dopadne tak, jak to dopadlo, a od Tomáše bylo moc hezké, že jí zase vzal zpátky, a myslím, že to taky čekal.. Zajímalo by mě, jestli mu to vydrželo s Alicí a jestli jim funguje tahle společná domácnost.
veronikamerika
  26. 4. 2013, 14:49
Soucastnost, malomesto. Laura je prepracovana a manzel zapomel na jeji narozeniny. Tak se chytne mladsiho, dobre vypadajiciho gigola, ktery ukaze ze ji bere jako uzasnou zenu, ktera nepatri jen do prace a domacnosti a udela z ni sexualni dracici. Dokud ji nevysaje konto a a neutaha ji . Ja ji to prala,ma si hledet sveho muze a ne se nastehovat k milencovi a vsechno tahnout sama.Z deste pod okap nebo jeste nekam hur ? Autorka pouziva zhave jmena ze soucatnosti jako je Laura, Tomas, Marek, Sara, Sofie, Karolina a popisuje zivot soucasne zeny ktera resi problemy jako je nezamestnanost,exekuce, slevy a dane.Dore ctive, vtahne do deje.
Digi
  31. 7. 2015, 6:57
Příběh ze života...vztah zevšední a žena chce něco víc než po 16-ti letech manželství. Happy end se nekonal, což jsem tak trochu čekala.
Anni,.
  29. 1. 2013, 10:08
Knížka taková menší slabota obsah nic moc no byla sem zní hodně zklamaná ale tak konec byl hned jasný . .
Iliena
  20. 8. 2012, 12:48
Kniha, která ničím nepřekvapí a ani moc nezaujme. Konec byl patrný snad od začátku. Podruhé bych to rozhodně nečetla.
hannah2000
  14. 8. 2012, 17:25
Knihu jsem začala číst s velkým očekáváním. První kniha o starších hrdinkách se mi totiž velmi líbila, druhá trochu míň, tak jsem čekala, kam zařadím tuto. Začátek úžasně vtipný - hlášky malé Sofie, např.v zubní ordinaci, mě opravdu pobavily. Pak se ale děj najednou zlomil a já si celou dobu říkala "Holka ty jsi ale b..bá. Kdy ti to dojde?" Musím ale říct, že kniha je úžasně poutavě napsaná a děj se kromě hlavní zápletky, u které byl konec jasný od začátku, vyvíjel zcela překvapivě.
Hodnocení 60% jsem dala hlavně proto, že zápletka knihy je trochu pesimistická. Život není procházka růžovým sadem, ale takhle naservírované, hlavně s velkým přispěním hrdinky, to na mě zkrátka působí pesimisticky. Dějově se podobá druhé knize Milenky a hříšnici, akorát s tím rozdílem, že tady si vše zavinila hlavní hrdinka sama.
Knihu můžu doporučit všem, kteří mají rádi příběhy ze života.
Ari
  7. 12. 2011, 22:50