Láska a boj

Láska a boj

Portál - 2014
ISBN: 978-80-262-0672-9
Vyšlo jako e-kniha

Portál (2014) 978-80-262-0672-9 248 Vyšlo jako e-kniha. e-book (epub)
Portál (2014) 978-80-262-0671-2 248 Vyšlo jako e-kniha. e-book (pdf)
Portál (2014) 978-80-262-0673-6 248 Vyšlo jako e-kniha. e-book (mobi)
Portál (2011) 978-80-262-0017-8 248

Cesta ke spokojenému manželství\r\nJohn Eldredge, dnes jeden z nejpopulárnějších autorů duchovní literatury, zaujal ve svých knihách čtenáře svým neobvyklým pojetím popisu skrytých tužeb srdce (u nás vyšly např. Cestou touhy, Chraň svoje srdce a Pozor, srdce muže). Nebojí se pracovat s těmi nejsilnějšími obrazy klasické literatury i úspěšných filmů, aby poodhalil roušku našich nejskrytějších tajemství – touhu prožít něco mnohem většího, než nám nabízí život bez Boha. V této knize přivádějí manželé Eldredgeovi své čtenáře k samotné podstatě manželství. Popisují svůj příběh - od naivních představ o manželství přes myšlenky na rozvod, přes nové hledání lásky skrze Boha až po nalezení smyslu trvalého vztahu. Všichni žijeme ve velkém příběhu, který se odehrává uprostřed boje. Je pouze na nás, zdali chceme tento boj vést s Boží pomocí, a otevřít si tak bránu do spokojeného manželství. Manželství Johna a Stasi Eldredgeových však ilustruje, že to za to stojí.\r\n (Založil/a: JitkaP)

#vztahy