Od začátku do konce

Argo - 2003
ISBN: 80-85794-44-6

Argo (2003) 80-85794-44-6 190
Argo (1995)

Výklad tradičních rituálů, které mají základní význam v lidském životě, doplněný o příběhy odpozorované z praxe.

chrispe
  1. 3. 2013, 18:01
Opět velmi příjemné čtení. V jedné části dokonce velmi osobní (a musím se přiznat, že nenapsat to sám pan Fulghum, tak se zdráhám uvěřit), což jako autorův čtenář oceňuji a přibližuje mě to k němu (zajímavostí je to, že jsem doma měla celkem tři výtisky - jeden jsem koupila omylem navíc a darovala, jeden se mi hodí do "sady", tak se ho nechci vzdát, a jeden jsem dostala od kamarádky - i s krásnou záložkou :)
AkzuzkA
  7. 10. 2016, 19:02
Fulghum snad nikdy nezklame. Člověk by si s každou přečtenou knihou napsanou jeho perem mohl říci, že už řekl vše. Pokaždé ale překvapí, ostatně jako život sám. Naše životní rituály jsou knihou, která je oproti ostatním autorovým svazkům poněkud jiná. I přesto v ní poznáte Robertův rukopis. Robertův... Dovolte mi tohoto autora nazývat křestním jménem. Je mi totiž díky stylu psaní, díky tomu, jak otevírá čtenářům své nitro a jak každému z nás rozumí, vlastně hrozně blízký. Jako bych toho člověka znala odjakživa!
Veunek
  31. 10. 2014, 11:58
Tahle kniha pana Fulghuma je trochu jiná než ostatní, které jsem od něj zatím četla. Zatím jsem v jeho tvorbě narazila na knihy nevtíravě veselé, ale tato byla pojata mnohem vážněji, osobněji a je to prakticky taková příručka pro vyrovnaný život. Obsahuje mnoho zajímavých myšlenek, vět, úvah... které jsem si dokonce musela vypsat do zvláštního "deníčku" :). Doporučuji.