Od začátku do konce

Argo - 2003
ISBN: 80-85794-44-6

Argo (2003) 80-85794-44-6 190
Argo (1995)

Výklad tradičních rituálů, které mají základní význam v lidském životě, doplněný o příběhy odpozorované z praxe.

chrispe
  1. 3. 2013, 18:01
Opět velmi příjemné čtení. V jedné části dokonce velmi osobní (a musím se přiznat, že nenapsat to sám pan Fulghum, tak se zdráhám uvěřit), což jako autorův čtenář oceňuji a přibližuje mě to k němu (zajímavostí je to, že jsem doma měla celkem tři výtisky - jeden jsem koupila omylem navíc a darovala, jeden se mi hodí do "sady", tak se ho nechci vzdát, a jeden jsem dostala od kamarádky - i s krásnou záložkou :)
Veunek
  31. 10. 2014, 11:58
Tahle kniha pana Fulghuma je trochu jiná než ostatní, které jsem od něj zatím četla. Zatím jsem v jeho tvorbě narazila na knihy nevtíravě veselé, ale tato byla pojata mnohem vážněji, osobněji a je to prakticky taková příručka pro vyrovnaný život. Obsahuje mnoho zajímavých myšlenek, vět, úvah... které jsem si dokonce musela vypsat do zvláštního "deníčku" :). Doporučuji.