Sama sebou - Paige

Originální název: The New Me

Motto - 1995
ISBN: 80-85872-19-6

Motto (1995) 80-85872-19-6 168

Plachá Paige Sandersová je ohromena, když zjistí, že babička poslala její fotku do agentury Ford Models a že ji teď agentura chce vyzkoušet jako modelku v New Yorku. Má Paige všechny předpoklady k tomu, aby se stala modelkou? (Založil/a: trynitrix)

B. B. Calhoun B. B. Calhoun
*??.??.1961

NinadeL
  1. 2. 2013, 15:38
Série knih Fotomodelky Eileen Fordové by mi zdánlivě v dětství nemohla být vzdálenější, ale ideální formát knih do kapsy a velmi čtivé příběhy jednotlivých hrdinek mě přesvědčily o opaku. Paige byla něžná zrzka, Cassandra divoška, která potřebovala zkrotit a Naira tak plná ambicí. Ale na Pai ge nikdy nezapomenu, ani na její první lásku a náhodu, která k tomu vedla.
Veve721
  11. 2. 2016, 16:41
Jako mladší se mi knížka hodně líbila. Škoda, že se dá momentálně velmi špatně sehnat (mají ji v knihovnách a některých antikvariátech, já zrovna tento díl podědila po mamce). Další škoda je, že jsou přeloženy jen 3 díly (ocenila bych přečíst si i o ostatních holkách). Určitě to není úplně naivní četba pro puberťáký, má tam i trošku poučení... čtivá, ne moc dlouhá, realistická. Navíc je fajn vidět různé postavy jejíma očima i očima dalších holek.