Originální název: This is What I Did

CooBoo - 2010
ISBN: 978-80-00-02423-3

CooBoo (2010) 978-80-00-02423-3 176

Logan a Zyler jsou fakt dobří kámoši. Jezdí spolu na kole, chodí do stejné školy a zpovzdálí obdivují Cami Wakefieldovou. Až do jednoho večera, který jim všem změní život v noční můru.... Minulý týden ve skautu mě Bruce nakopl do rozkroku a všichni jeho kumpáni se tomu smáli. A já jsem se rozbrečel. Ležel jsem tam a brečel. Oni: Cha-cha-cha-cha-cha-cha Skandovali to a křičeli. A mně to bylo jedno. Vážně. Po tom, co se stalo se Zylerem a jeho tátou a po tom všem, jsem dokázal snést cokoliv. (Založil/a: wikipetr)

Shifer
  20. 6. 2013, 14:33
Je to moc zajímavá kniha. Styl, jakým je napsaná je hodně neobvyklý a mě moc nesedl. Celé je to dost krkolomné a zmatené, i když mám pocit, že to byl záměr. Hodnotí se mi to dost těžko...
LadyAnn
  22. 10. 2013, 22:13
Občas hodně zmatené, ale tím, že je to napsáno zvláštním stylem, se to dalo přečíst poměrně rychle. Není to nic extra, každopádně i přesto, že se mi četla celkem špatně, se mi docela líbila.
akret
  6. 9. 2013, 20:12
A přestože mě od této knížky spoustu lidí odrazovalo, přečetla jsem ji celou a to i přesto, že jsem ji četla mnohem déle než jiné knihy se stejným počtem stránek. Nutila mě přemýšlet mnohem více než kdejaké detektivka.