Borůvky

Borůvky Originální název: Borůvky

Deus - 2011
ISBN: 978-80-87408-05-6

Deus (2011) 978-80-87408-05-6 120

Další kniha známé české autorky Barbary Nesvadbové s názvem BORŮVKY volně navazuje na její předcházející knihu fejetonů Brusinky. I v této knize autorka zůstává věrná svému oblíbenému námětu, kterým jsou vztahy žen a mužů. Její postoj jasně naznačuje už podtitul publikace: „Muži jsou skvělý doplněk“. Vztah autorky k mužům pak vystihují názvy jednotlivých kapitol. (Založil/a: Katie)

Ruxandra
  1. 2. 2012, 7:42
Tuto knížku jsem vyhrála v soutěži, jinak bych se k ní nejspíš ani nedostala. Četla jsem sice Bestiář po shlédnutí filmu, styl psaní mě ale zase tolik nenadchl, abych hledala další díla. Avšak musím říct, že ač nejsem žádný fanoušek paní Nesvadbové, její fejetony a postřehy se mi četli dobře. Jako čtení do vlaku a pro zasmání je to ideální. Pro jistotu jsem zakoupila i první díl (Brusinky);)
Plue
  21. 11. 2015, 13:01
Něco tak hloupého už jsem dlouho nečetla :-). Jeden velký chaos. Fejetony nemají hlavu ani patu, jsou bez pointy. Ani jednou jsem se při čtení nezasmála, tohle má být humorná literatura? Spíš mi to přijde smutné, všechny ty "úspěšné" ženy, které jsou v knize popisovány, se rozvádějí, podvádějí partnery a jsou nešťastné.
Fuzik
  3. 2. 2013, 10:07
Je to první kniha od B. Nesvadbové, kterou jsem četl. A nutno říci, že i poslední. To, o čem píše, jde zcela mimo mě. Z tohoto důvodu knihu nehodnotím, musel bych dát palec dolů. Kdyby se dala v hodnecení zada "půlhvězda", pak bych ji byl býval udělil za jediný kladný přínos této knížky: Tudy, přátelé, (pro mne) cesta nevede.
vikhy
  21. 9. 2014, 17:54
Průměrné "kratochvilné" čtení. Měla jsem na dovolené audioknihu. Na usínání celkem fajn, ale jinak nic nového, nic zajímavého, nic originálního.
Katie
  2. 12. 2011, 23:01