Pravdivý příběh lži

Pravdivý příběh lži

Motto - 2011

Motto (2011)

Zasněná Natálie touží prožívat „plnohodnotný život“. Když se seznámí s Francouzem, chopí se příležitosti a odjede s ním do Paříže. Brzy však i tady začne trpět nudou. Její zaměstnání jí připadá nesmyslné, francouzský přítel se jí před očima mění v poučujícího mentora. A tak jednoho dne sebere odvahu a opustí tento stereotyp – dá výpověď v zaměstnání, rozejde se s přítelem a najde si malý „pokojík pro služky“. Začne dávat soukromé hodiny angličtiny a užívá si svobody. Svou rodinu však nadále udržuje v iluzi, že je velmi úspěšná jak v pracovním, tak v osobním životě. Jednoho dne do jejího života vstoupí Virgil, tajemný osudový muž, a náklonnost k němu se u Natálie rychle mění v obsesi. Virgil jí nabízí vzrušující život bez existenčních starostí, po jakém vždy toužila. Anebo je to všechno jinak? Kdo je vlastně ten okouzlující Virgil? (Založil/a: cimcarara)

dzudi18
  7. 7. 2016, 20:28
Kniha se mi dobre cetla,pribeh hezkej a jednoduchej,akorat ten konec...ten me fakt dostal to jsem vubec necekala...