Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Draci přece nejsou

80%
4 7
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Draci přece nejsou
Autor:
Originální název: No such thing as dragons

Nejnovější vydání:
Mladá fronta - 2011
ISBN: 978-80-204-2287-3
Počet stránek: 176
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 1x v oblíbených
v přečtených 10x v přečtených
v knihovně 2x v knihovně
k přečtení 5x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Mladá fronta (2011) 978-80-204-2287-3 176

Lovec draků Brock poklusává na své věrné klisně světem a užívá si svého živobytí. Dobře ví, že žádní draci ve skutečnosti neexistují - přišel na to, jak bez jediného máchnutí mečem zabíjet děs v duších ustrašených venkovanů. Na svou další výpravu do vysokých hor s sebou vezme jako sluhu němého chlapce Ansela. Očekává další bezpracný lov bez jediné kapky krve a příjemnou odměnu od vděčných obyvatel. Nelítostné hory však návštěvníkům tentokrát připraví nečekaná překvapení, před nimž je neochrání ani zbroj a meč. Kromě třeskutého mrazu, sněhových bouří a hlubokých strží na ně ve výšinách totiž číhá netušené krvelačné nebezpečí. (Založil/a: Antonín)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Antonín
60% 60% 60% 60% 60%
  8. 10. 2015, 18:19
Příběh je velmi čtivý. Všechno na sebe hezky navazuje. Láká Vás to číst dál, když přece ty draci nejsou. Děj je přeci jen trošku předvídatelný, ale na to si začínám zvykat, jelikož to není ani první ani poslední taková kniha. Prostředí je velmi pěkně popsáno, takže si jej dovedete živě představit. Docela by se mi to líbilo i jako film. No nechme náhodě. Konec je přeci jenom trošku useknutý, dalo by se s ním pohrát více, ale že by byl úplně divný to zase ne. A možná i chápu proč to tak autor ukončil. Přečíst ??? Neváhal bych ... =)
drussila
  11. 12. 2016, 19:31
Čteme s devítiletou dcerou večer před spaním nahlas, a to je problém. Český překlad je jazykově neuhlazený, kostrbaté věty s rádoby bohatým slovníkem pro dětského čtenáře složitým a popisy neberu, jsou naprosto neúnosné. Atmosféra příběhu vábná a motivující. K tituly jsme sáhly okouzleny Zajatci parukových ostrovů, to byla parádička včetně komiksově ladných ilustrací. Dcera ještě samostatně četla Dortouni útočí a knížka se jí moc líbila. Reeve bude i dál náš hledaný autor.
SarkaD
60% 60% 60% 60% 60%
  9. 7. 2015, 10:55
Obal knihy láká k přečtení,děj knihy byl povedený,napínavý ale...Konec?To jsem nějak moc nepochopila,podle mě byl takový useknutý nebo naspaný strašně narychlo,nedodělaný.Po přečtení knihy to vypadá podle mě jako by děj knihy ztrácel smysl...Kniha se čte dobře,ale mezi mé nejlepší nepatří...