Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Doktore, to byste se divil!

92%
5 10
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Doktore, to byste se divil! Originální název: Doktore, to byste se divil!

Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 2x v oblíbených
v přečtených 22x v přečtených
v knihovně 8x v knihovně
k přečtení 12x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka

Čtenáři románů Patricka Taylora znají Kinky Kincaidovou jako pohodovou hospodyni, která se stará o dva často velice přepracované doktory. Příhody, které prožívá v malebném irském městečku Ballybucklebo, jsou tak opravdické, jako by tady žila odjakživa.
Zdání však klame. Naše milá Kinky se narodila a vyrůstala jako Maureen O'Hanlonová na farmě v hrabství Cork. Jako malá měla hlavu plnou snů, velké romantické srdce a k tomu zdědila po své matce zvláštní dar vidět "za život?" do říše tajemných sil - dobrých i zlých duchů a jiných kouzelných bytostí, jejichž srdceryvný nářek zaslechla kdysi poprvé za jedné zasněžené noci… Z dívenky vyrostla mladá sebevědomá slečna, která se nechce kvůli lásce vzdát svých snů a plánů. Roztáčí se napínavý příběh, ve kterém svou roli sehrají i staré irské legendy, příběh, který dívku nakonec dovede k poznání, že…
K jakému, to se dozvíte v knížce Patricka Taylora! (Založil/a: ave)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Rutsuka
60% 60% 60% 60% 60%
  17. 6. 2015, 20:36
Mám "doktorskou řadu" moc ráda, ale tenhle díl mě moc nebavil. Jednak tam na mě bylo moc nadpřirozena a jednak mě tak nějak celkově nezaujal ten děj. Lovestory, kde navíc bylo celou dobu jasný jak to dopadne. Ale jako nelituju toho, že jsem knihu četla, je to krátké a čte se to rychle a aspoň vím, jak se Kinky dostala do Ballybucklebo (což je ovšem až na poslední stránce :D ).
svobodka
100% 100% 100% 100% 100%
  2. 2. 2015, 11:09
Mám závažnou připomínku - jaký smysl má komentář, který opíše to, co je v anotaci knihy, pitiviere?!
marieke
100% 100% 100% 100% 100%
  24. 9. 2015, 13:42
Moc krásný příběh. Můj druhý ze série o doktorovi, kde tedy doktor a jeho pacienti nebyli :-D ale jelikož mám ráda mytologii, tak jsem si to přečetla. Teď vím něco o minulosti Kinky a těším se na další příběhy zase o ostatních.
MarieB
80% 80% 80% 80% 80%
  25. 1. 2016, 23:30
Doktoři si mne získali, ovšem bylo pro mne těžké po sérii vtipných a situačních "záležitostí" s očekáváním stejného náhle přeřadit na úplně jiné téma (tajemno...), které mám ovšem také ráda, ale tento díl by dle mého názoru mohl být jako naprosto samostatná kniha. U mne byl spíš problém, že jsem očekávala zábavu a ono to bylo jinak ;-).
Život Kinky je tu ztvárněn velice hezky a osobně jsem občas i knihu musela z přílišného mrazení odložit.
Takže být tam vykřičník a nápis "přeřaď na jinou notu", tak po ní sáhnu ve vhodnějším okamžiku, či náladě ;-).
pitivier
  2. 3. 2012, 22:48
Čtenáři románů Patricka Taylora znají Kinky Kincaidovou jako pohodovou hospodyni, která se stará o dva často velice přepracované doktory. Příhody, které prožívá v malebném irském městečku Ballybucklebo, jsou tak opravdické, jako by tady žila odjakživa. Zdání však klame. Naše milá Kinky se narodila a vyrůstala jako Maureen O'Hanlonová na farmě v hrabství Cork v Irsku. Jako malá měla hlavu plnou snů, velké romantické srdce a k tomu zdědila po své matce zvláštní dar vidět ,za hranice života', do říše tajemných sil - dobrých i zlých duchů a jiných kouzelných bytostí, jejichž srdceryvný nářek zaslechla kdysi poprvé za jedné zasněžené noci. Z dívenky vyrostla mladá sebevědomá slečna, která se nechce kvůli lásce vzdát svých snů a plánů. Roztáčí se napínavý příběh, ve kterém svou roli sehrají i staré irské legendy a pověry, příběh, který dívku nakonec dovede k poznání, že...