Hračička

Originální název: Toyer

XYZ - 2011
ISBN: 978-80-7388-584-7

XYZ (2011) 978-80-7388-584-7 376

Hlavním hrdinou napínavého thrilleru je ďábelský šílenec unášející krásné ženy, se kterými pak hraje psychologickou hru. Nikdy je však nezabíjí, ani neznásilňuje. Jeho trik vychází z maniakální potřeby zesměšňovat druhé a přivést je do kómatu. Z tohoto důvodu hojustiční systém ani policie nemůže obvinit z hrdelních zločinů, jen z ublížení na zdraví. To vše nakonec donutí neuroložku ošetřující všechny jeho oběti, aby se spojila s novinářkou a společně donutili zločince k přiznání... (Založil/a: petuushkaaa)

woolf
  27. 10. 2012, 11:52
Kniha je napínavá. Příběh je servírován tak, že Vás vtáhne a neustále nutí vracet se ke čtení. Inteligentní psychopat, krásný, vtipný se smyslem pro tah dostává ženy, které si vybírá. Na druhé straně psycholožka a fyzioterapeutka, která se snaží pomoci obětem a dostat člověka, který nese vinu. Nejen tyto postavy rozvíří příběh, který na konci dostane takový spád, že knihu nebudete chtít odložit.
Vyzdvihnul bych i dobrý závěr knihy. Často se mi stává konec knih nudným a závěr vyplněný prázdnou vatou. Tato kniha mě bavila do poslední stránky.
hrosula
  29. 11. 2012, 22:43
Tato kniha mě dostala hned od první kapitoly. A konec byl opravdu zajímavý. Můžu všem jedině doporučit.