Rodinné konstelace imperativy lásky

Rodinné konstelace imperativy lásky Originální název: Ordnungen der Liebe

Triton - 2007
ISBN: 978-80-7254-848-4

Triton (2007) 978-80-7254-848-4 388

Každý jsme součástí různých systémů, z nichž nejzákladnějším je rodina.
Metoda rodinných konstelací spočívá v sestavení takového rodinného systému a rozkrytí vztahů a vlivů, které mohou v rodině působit i po generace.
"Rodinné konstelace - Imperativy lásky" navazují na předchozí knihu Berta Hellingera "Rodinné konstelace - objevná síla".
Imperativy lásky dostaly v posledních letech charakter základního díla, které překračuje psychoterapii, a pro mnoho lidí se staly každodenní pomůckou.
V této knize jde o imperativy, které jsou v lidských vztazích plných lásky předem dané. Proto se nám také v lásce daří jen tehdy, víme-li něco o jejích imperativech. Slepá a nevědoucí láska o těchto přikázáních nic vědět nechce a proto nás často zavádí do nicoty.
Pokud ale naše láska tyto imperativy uznává a dbá jich, dokáže to, oč jsme usilovali. Pak má na nás i na naše okolí blahodárné a léčivé účinky. (Založil/a: vladislaus)