Originální název: Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění

Moba - 2016
ISBN: 978-80-243-6954-9

Moba (2016) 978-80-243-6954-9 224
Moba (2011) 978-80-243-4478-2 220

Hrdinka ženského románu Agáta Pierotová vyrůstá v rodině, kde matka je bohyně a otec ušlápnutý pod jehlovým podpatkem matčina luxusního střevíčku. Agáta však sní o tom, že ona to jednou v manželství povede jinak. Vysní si tradiční rodinu, kde ona bude pečovat o byt a děti a vyvařovat teplé večeře, zatímco manžel ji bude zbožňovat. Zbyšek Lom vypadá jako slibný kandidát - a Agáta se vrhá slepě do manželství. Zbyškovi však vyhovuje jen ta část Agátina plánu, v níž mu poskytuje kompletní servis. Zbožňovat manželku? Ani nápad...! Raději po nocích prohání ženské.
Agátě trvá víc než deset let, než se vzbouří - ale pak to stojí za to! Se Zbyškovou zlatou platební kartou, jíž přezdívá Zlatý oslíček, se vydává do Paříže a po pár týdnech nákupů a proměně v salonu krásy je z ní úplně jiná žena. Po návratu domů se jí Zbyšek vrhá k nohám... Ale chce ho Agáta ještě vůbec...? (Založil/a: al-ma)

Dumbicek
  27. 5. 2016, 8:01
Tak to je kniha, ke které toho vlastně ani moc říct nemůžu. Je to taková klasická oddechovka. Líbil se mi její výlet do Francie, protože to jsem si krásně zavzpomínala, na dobu kdy jsem tam byla já. Takže rozhodně neurazí, ale bohužel ani nenadchne.